Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypowiedzenie - Norwegia

22 Posty
Sławek Post
(lucki1)
Wiking
Witam.
Mam umowę z Jobzone w języku polskim i norweskim. Czy wystarczy gdy napiszę wypowiedzenie w jęz.polskim?,czy muszę także w norweskim?

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
Nie musisz w ogole, agencje maja tzw umowy smieciowe, odchodzisz kiedy chcesz...dzis jutro pojutrze, dzwonisz tylko ze koniec i idziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
K Lucz
(Mazaki)
Wiking
Zwolnilem sie słownie z miesiecznym wypowiedzeniem z takiej firmy "smieciowej" jak CBA. Zgłosiłem to do NAVu
załączyłem wszystkie papiery o jakie mnie prosili ubiegajac sie o zasiłek dla bezrobotnych niestety dostałem od nich pismo wczoraj:

Du må sende oss flere opplysninger
NAVs saksnummer: 2*******
Fødselsnummer: 1*******
Vi har mottatt søknaden din om ordinære dagpenger.
Vi har ikke fått alle opplysningene vi trenger for å behandle søknaden din. Derfor må du sende oss
dokumentene vi mangler senest innen 11. september 2018. Dersom du sender oss dokumentene
før denne datoen, kan vi behandle saken din raskere.
Du må sende disse dokumentene:
• Oppsigelse
- Oppsigelsesbrevet må vise når du leverte oppsigelsen og den avtalte oppsigelsestiden din.
Oppsigelsen må være datert og signert. Du har ikke rett til dagpenger i oppsigelsestiden.
Dersom oppsigelsesbrevet ikke inneholder disse opplysningene, må arbeidsgiveren din fylle ut
skjemaet «Bekreftelse på sluttårsak/nedsatt arbeidstid» (NAV 04-08.03), som du finner på nav.no.
- Du må dokumentere årsaken til at arbeidsforholdet ditt hos CBA Fagformidling opphørte.
Du har sagt opp selv, og du må dokumentere årsaken til dette. Dersom det er helsemessige
grunner til oppsigelsen må dette dokumenteres med legeerklæring
Dersom det er andre enn deg selv som skal sende dokumenter til NAV, må du sørge for at denne
personen sender dokumentene vi trenger innen fristen.


Czyli jednak wypowiedzenie jest potrzebne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
tak, wypowiedzenie z data, podpisem, udokumentowanym powodem wypowiedzenia pracy w cba, jesli jest to zwiazane ze zdrowiem to oswiadczenie od lekarza, masz czas do 11 wrzesnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok