Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czek za zwrot podatku. - Norwegia

4 Posty
Pris
(Pris)
Wiking
Witam.Rok temu pracowałem na sezon w Norge.Teraz przyszedł mi czek na Norweski adres mam możliwość żeby przysłał mi go ktoś do Polski.Czy jest możliwość zrealizowania takiego czeku w Polsce ? Jeśli ktoś się orientuje to jak to zrobić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Pris napisał:
Witam.Rok temu pracowałem na sezon w Norge.Teraz przyszedł mi czek na Norweski adres mam możliwość żeby przysłał mi go ktoś do Polski.Czy jest możliwość zrealizowania takiego czeku w Polsce ? Jeśli ktoś się orientuje to jak to zrobić ?
Idziesz do banku ( swojego gdzie masz konto) i go realizujesz , troszkę na kasę poczekasz . Trudno zadzwonić do banku i spytać . W Norwegii bez ciebie nikt go nie zrealizuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Pris
(Pris)
Wiking
Dzięki !
Jutro pójdę do banku i dopytam.
A pytam bo gdzieś czytałem ze jak ten czek nie jest przeliczony na złotówki to nie da się go zrealizować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Syn dostawał czeki z Norwegii przychodziły pocztą do Polski , żona je normalnie realizowała w banku PKO tylko trwało to ze 3 msc . To było w 2017
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Pris
(Pris)
Wiking
Byłem już w kilku bankach i niestety ale nikt nie jest w stanie zrealizować tego czeku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Katrzyna Cicholska
(Kasiaj89)
Wiking
zrealizował ktoś czek w polskim banku? ktoś wie w jakich bankach przyjmują je bez problemu? tylko PKO tak jak kolega wyżej wspomniał, czy jakieś inne są możliwe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Pris
(Pris)
Wiking
W PKO nie da rady chyba że jest przeliczony na złotówki, w deutsche banku trzeba mieć konto 3 miesiące żeby zrealizowali.Więc raczej cięzko w PL zrealizować trzeba odesłać żeby na konto przelali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jack111
(jack111)
Wiking
Kumpel jakieś kilka lat temu zrealizował taki czek w Narodowym Banku Polskim (NBP) Możesz tam zapytać (zadzwonić jak daleko do takiego banku)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok