Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypadek w pracy a adwokat - Norwegia

52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
Witam,
Nav uznał mój wypadek w pracy. Po przebytej rehabilitacji doszliśmy do wniosku(nav, lekarz i pracodawca) że ze względu na stan zdrowia nie mogę pracować w obecnej pracy. Jestem teraz jako szukający pracy ale na zasiłku chorobowym. Oczywiście naturalna rzeczą jest ubieganie się o odszkodowanie. I tutaj rodzi się pytanie, jako ze miałem wypadek w pracy to mogę skorzystać z bezpłatnie z pomocy prawnika. Tylko przez jaki okres? jeżeli zacznę pracę w Polsce to dalej mogę skorzystać z darmowej pomocy prawnika przy staraniu się o odszkodowanie? kotoś coś wie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
jak masz gotkjenning av yrkesskade to to pierwszego lepszego adwokata, ubezpieczyciel pracodawcy pokrywa koszty sprawy, trwa ok 2 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
a jak radzicie, najpierw samemu składać dokumenty do navu i w razie kłopotów do adwokata? czy od razu do adwokata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
pufff napisał:
a jak radzicie, najpierw samemu składać dokumenty do navu i w razie kłopotów do adwokata? czy od razu do adwokata?

A co Ty chcesz do nav skladac?? z nav mozesz otrzymac jedynie rente jak lekarz stwierdzi ze masz min 15 % permamentny niedowlad jakiejs czesci ciala. Do adwokata jak sie troche ulozy, najlepiej jakies pol roku po rekonwalestencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
do navu chciałem złożyć "krav om menerstatning" czyli wniosek o odszkodowanie. Jeżeli decyzja bedzie negatywna no to do adwokata. Taki przynajmniej był plan. Poinstruuj mnie krótko jak to rozegrać, bede wdzieczny a i pozostali skorzystają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
puff..nie czytasz co pisze, odszkodowanie z nav masz po 15 % trwalego uszczerbku na zdrowiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
no tak, 15% to dużo, mogę sie nie załapać ale odszkodowanie z tytułu utraty wynagrodzenia to już tak. Trzeba bedzie się zgłosić do adwokata
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam 12345
(adjamr)
Wiking
zadzwoń 96722272 coś wiem na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok