Witam. Choruje wlasnie w PL i potrzebuje adresu pod ktory ZUS ma wyslac zwolnienie. Mieszkam w Oslo na sinsen. Pomoze ktos? Z gory dziekuje
8 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no