Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Od czegoś trzeba zacząć - szukam pracy - okolice Drammen - Norwegia

Czytali temat:
Kati Kwiatek Eliza Dobrzyńska Kasia K boj fra oszlo zgarniacz zgarniacz K - seban253 alysondk (532 niezalogowanych)
5 Postów
alysondk
(alysondk)
Wiking
Witam, przeprowadziłam się właśnie z chłopakiem z Oslo do Drammen. Szukam pracy od zaraz!
Chętnie pomogę przy sprzątaniu, popilnuję dzieci czy popracuję przy produkcji/na magazynie.
Znam angielski i zakończyłam Norweski A1 i zamierzam kontynuować naukę
Szybko się uczę, mam 23 lata i energię do działania. Bez nałogów.
Mieszkam w centrum Drammen ale mogłabym w razie czego dojechać pociągiem, również do Oslo. Jestem również zainteresowana pracą sezonową.
Od czegoś trzeba zacząć, każdy kiedyś zaczynał. Będę wdzięczna za każdą informację, podpowiedź czy linki.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
alysondk napisał:
Witam, przeprowadziłam się właśnie z chłopakiem z Oslo do Drammen. Szukam pracy od zaraz!
Chętnie pomogę przy sprzątaniu, popilnuję dzieci czy popracuję przy produkcji/na magazynie.
Znam angielski i zakończyłam Norweski A1 i zamierzam kontynuować naukę
Szybko się uczę, mam 23 lata i energię do działania. Bez nałogów.
Mieszkam w centrum Drammen ale mogłabym w razie czego dojechać pociągiem, również do Oslo. Jestem również zainteresowana pracą sezonową.
Od czegoś trzeba zacząć, każdy kiedyś zaczynał. Będę wdzięczna za każdą informację, podpowiedź czy linki.
Pozdrawiam


Powodzenia! : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok