Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

karta rejestracyjna pojazdu - Norwegia

2 Posty
jujek12
(jujek12)
Wiking
mam pytanie odnosnie karty rejestracyjnej pojazdu. kupilem samochod, ubezpieczylem go, oplacilem podatek drogowy. musze jechac do polski a nie dostalem jeszcze karty pojazdu. ile sie czeka na nia i czy mozna jechac bez niej jak posiadam wszystkie kwity ze jest wszystko oplacone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Bez nie mozesz ale...
Zaloguj sie na statens vegvesen.no znajdz zajladke "moje auto" i tam byc moze czeka juz Twoj dowod, ktory mozesz sobie wydrukowac. A czy mozesz z takim jechac to zadzwon do nich i zapytaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
jujek12
(jujek12)
Wiking
dziekuje bardzo za pomoc. juz zalatwilem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Mozesz cos wiecej napisac? Wydrukowalas dowod i mozesz pojechac autem do Polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Chuck Norris napisał:
Mozesz cos wiecej napisac? Wydrukowalas dowod i mozesz pojechac autem do Polski?W Norwegi dowód rejestracyjny pojazdów, nie jest drukiem ścisłego zarachowania.
Ja do dzisiaj posiadam jedynie pierwszą kopię tego dokumentu wydaną jeszcze przez statens... gdy rejestrowałem na siebie auto.
Jednak trzeba pamiętać iż razem z kartą pojazdu, trzeba mieć bezwzględnie przy sobie aktualny dokument z przeglądu, o ile jedzie się do śmiesznej polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
sloka napisał:
Chuck Norris napisał:
Mozesz cos wiecej napisac? Wydrukowalas dowod i mozesz pojechac autem do Polski?W Norwegi dowód rejestracyjny pojazdów, nie jest drukiem ścisłego zarachowania.
Ja do dzisiaj posiadam jedynie pierwszą kopię tego dokumentu wydaną jeszcze przez statens... gdy rejestrowałem na siebie auto.
Jednak trzeba pamiętać iż razem z kartą pojazdu, trzeba mieć bezwzględnie przy sobie aktualny dokument z przeglądu, o ile jedzie się do śmiesznej polski.


nie słyszałem o takim obowiązku....ale jak Ty jeździsz 20-to...25 -cio letnim autem to się nie dziwię .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok