Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Informatyk - Praca - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K Gorguts ... Monikka1 Łukasz Ch Asia Nowakowska piotrek_250 śniegovy_ amontous tomek42 (2064 niezalogowanych)
1 Post
amontous
(amontous)
Wiking
Witam,
Chciałbym wraz z dziewczyną wyjechać z Polski i zacząć od nowa w Norwegii, jestem informatykiem z komunikatywnym angielskim, mam ok. 2 letnie doświadczenie jako pracownik Service Desku, aktualnie posiadam 2 magazyny pod sobą i wykonuję wszystkie prace związane z informatyką, począwszy od zamawiania / inwentaryzacji sprzętu IT poprzez problemy z drukarkami / oprogramowaniem skończywszy na konfiguracji domen, serwerów oraz szaf rackowych (serwerowych) czyli wszystko co związane z informatyką na obiektach produkcyjnych i teraz zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa na zaczęcie pracy w zawodzie który mnie interesuje, gdzie mógłbym szukać takich ofert i czy język angielski (poziom B1/B2) będzie wystarczający do takiej pracy? Jakich realnych zarobków można się spodziewać w zawodzie? Czy może jednak dać sobie spokój i zacząć na jakimś magazynie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Ja na Twoim miejscu próbowałabym dostać pracę z zawodzie. Najlepiej zacząć od dużych firm, w których zapotrzebowanie na pracowników IT jest duże typu Bauda, Norges Gruppen, Reitan Gruppen itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok