Witam pracowałem w 2016 roku u dwóch pracodawców i od jednego nie otrzymałem feriepenge do tej pory pytanie jak mogę go ponaglić albo gdzie mogę to zgłosić żeby ktoś się tym zajoł, teraz przebywam w Polsce.
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
NORWEGIA – STAVANGER | SZUKAMY FACHOWCÓW DO PRACY Norweska firma budowlana V-Bygg AS poszukuje doświadczonych: CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH / STOLARZY / PRACOWNIKÓW WYKOŃCZENIOWYCH do realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych oraz biurowych w Stavanger.