Witam mam pytanie ostatnio wypełniałem wniosek o łączenie rodzin i wyskoczyło mi bym zapłacił 8000koron za wysłanie wniosku i chciałbym zapytać czy trzeba za to płacić czy jakoś inaczej mogę wypełnić ten wniosek
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Glimt Bygg AS dynamicznie rozwijająca się firma budowlana w Norwegii, poszukuje stolarzy, cieśli do długoterminowej współpracy przy małych i dużych projektach. Mobil.405 94 149