Witam mam pytanie ostatnio wypełniałem wniosek o łączenie rodzin i wyskoczyło mi bym zapłacił 8000koron za wysłanie wniosku i chciałbym zapytać czy trzeba za to płacić czy jakoś inaczej mogę wypełnić ten wniosek
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Architekt, Oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową pomoc na każdym etapie ubiegania się o pozwolenie na budowę. W szczególności: - sprawdzanie miejscowych warunków zabudowy przed kupnem nieruchomości, w tym możliwości rozbudowy/ inwestycji - projektowanie architektury - przebudowy, domy mieszkalne, garaże itp. - przygotowanie dokumentacji i wniosków do komuny, od pozwolenia do końcowego odbioru - pomoc w kontaktach z podwykonawcami i branżystami - ...