Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

znalezienie pracy przez internet - pomoc - Norwegia

6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
Witam Was,
Chciałabym prosić kogoś z Was o pomoc w sprawie szukanie pracy przez internet. Obecnie jestem w Polsce. Chce wyjechać razem z moim chłopakiem na początku sierpnia. Przemaglowałam tysiące stron, wysłałam mnóstwo CV, ale czy to pomoże? Wyczytałam, że pracy przez internet nie ma co szukać, bo jest minimalna szansa na odzew. Wiem, że może te tematy były tu poruszane już wiele razy, ale ciężko znaleźć mi cokolwiek, o co konkretnie chce wiedzieć. Jedni mówią tak, drudzy tak..
Ktoś podesłał mi stronkę nav.no. Tylko, że teraz nie wiem czy ja mogę się na nią zarejestrować nie mając norweskiego adresu? Z tego co widzę, to chyba nie.
Widzę, że w internecie na polskich stronach widnieje bardzo dużo ofert pracy na różnych produkcjach i magazynach. Chciałabym zahaczyć się czegoś takiego na miesiąc, dwa, a później lub w międzyczasie, kiedy już tam będę chodzić i szukać czegoś innego. Czy jest jakaś szansa, że odezwą się do nas z takich właśnie agencji pracy czy jednak trzeba liczyć na wyjazd w ciemno..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lucas Lucas
(LucasName)
Wiking
znalazlem z tej strony prace z Polski, legalnie etc, ucieklem z miejsca gdzie mi znalezli prace po tygodniu, moze wy wytrzymacie dluzej i bedziecie miec wiecej szczescia
www.jobnorway.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Jak znajdziesz ofertę pracy to wyślij CV to normalne ...ale też ważna sprawa zadzwonić i porozmawiać nie ma co czekać na ich odpowiedz...ostatnio widziałem potrzebowali dziewczyn do sprzątania chyba na takiej stronie na FB "Polacy w Bergen "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
Właśnie chodzi o to, że na tych wszystkich stronach widnieją tylko oferty z linkiem do formularza. Zero jakiegokolwiek kontaktu do pracodawcy. Jeszcze troche czasu mamy więc może uda się coś znaleźć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Szukaj na stronach agencji pracy typu - adecco.no ,stoltbemanning.no, fagformidling.no, i jest wiele innych poprostu trzeba poszukać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lucas Lucas
(LucasName)
Wiking
to fakt, ze zanim wyslalem, a dostalem oferte to troche czasu uplynelo, ogolnie teraz zaczal sie sezon letni, pracy np. w gastro, jesli macie jakies doswiadczenie i co najmniej dobry angielski to nie brakuje...ja wysylalem CV do interesujacych mnie miejsc, siedzac w tej pracy z ktorej ucieklem po tygodniu. Prace w Oslo znalazlem w przeciagu nastepnego tygodnia, bez norweskiego, wiec kwestia szczescia, osobowosci i doswiadczenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
Ok, dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
grespoth
(grespoth)
Wiking
No właśnie ja myślałam, że najprościej będzie pewnie znaleźć prace na jakiejś produkcji czy coś takiego. Wiem, że najprostsza droga, ale chcemy tylko mieć coś na start. Jakbym była już na miejscu wzięłabym CV i przeszłabym się po restauracjach, hotelach itp. Mam doświadczenie jako kelnerka czy recepcjonistka, angielski znam biegle więc myślę, że nie będzie problemu w znalezieniu takiej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok