Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1564 Posty
Maniak
Hilton napisał:
Dino!! Ty mnie chyba wyjatkowo nie lubisz Znów mnie umiescies jako powód edycji, za co? Za to ze napisalam co mysle o przedostatnim odcinku MNTv ??
Nie mogłam sie powstrzymac
A jesli ci chodzi o ten twoj post o porodach, to nie mialam na celu ciebie osmieszyc ani zdenerwowac, nikogo nie mam, poprostu było to z uśmiechem


   Skoro Cię drażni, to przestanę pisać, a taki fajny skrót miałem do opisu edycji . O tamtym zapomnij, błąd był i tyle, poprawiłem. Ogólnie chodzi o to, że już kiedyś na forum był omawiany temat poprawiania błędów w postach i wyszło, żeby nie poprawiać, inaczej zrobi nam się szkółka poprawnej polszczyzny, a wtedy portal umrze z braku piszących .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
bezprzewodowy prad
kopalniawiedzy.pl/WiTricity-MIT-prad-ele...Technology-2732.html

HAARP
www.sprawa.pl/spnumer94/sprawa.htm

Szkoda ze - ludzie maja tak zaawansowane techniki ..... a czasem tak prymitywne myslenie (co do ich uzycia )

Nastepny bedzie bezprzewodowy/bezstosunkowy seks.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Nie drażni mnie, niech zostanie
Z jednej strony masz rację, od poprawiania będów moze zrobić sie szkółka. Ale z drugiej zaś, są pewne błędy, ktore trzeba poprawić , aby ktoś wiedział, ze np. nie pisze sie fo paux , tylko faux pas słowa typu "ktury, puźno, przeczkole" i itp. zostawiam, literowki również.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
smajk napisał:
bezprzewodowy prad
kopalniawiedzy.pl/WiTricity-MIT-prad-ele...Technology-2732.html

HAARP
www.sprawa.pl/spnumer94/sprawa.htm

Szkoda ze - ludzie maja tak zaawansowane techniki ..... a czasem tak prymitywne myslenie (co do ich uzycia )

Nastepny bedzie bezprzewodowy/bezstosunkowy seks.


taki juz byl w filmie z Sandrą Bullock, ale tytułu nie pamietam. Zakładali kaski na głowe, chyba "demolition man", czy jakos tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
może oświecicie nie wiedzących co to jest to fo paux ???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
bad harry napisał:
może oświecicie nie wiedzących co to jest to fo paux ???????

To jest wlasnie to, co ty nagminnie robisz wobec kobiet
ps. a wygogluj se to sie dowiesz.

ps. faux pas
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
Hilton napisał:
smajk napisał:
bezprzewodowy prad
kopalniawiedzy.pl/WiTricity-MIT-prad-ele...Technology-2732.html

HAARP
www.sprawa.pl/spnumer94/sprawa.htm

Szkoda ze - ludzie maja tak zaawansowane techniki ..... a czasem tak prymitywne myslenie (co do ich uzycia )

Nastepny bedzie bezprzewodowy/bezstosunkowy seks.


taki juz byl w filmie z Sandrą Bullock, ale tytułu nie pamietam. Zakładali kaski na głowe, chyba "demolition man", czy jakos tak.


Smajk pamieta .....po czym sie chyba "koles"....wku**il i kask ... zdjal ...... i przeszedl do tradycyjnej formy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
Hilton napisał:
bad harry napisał:
może oświecicie nie wiedzących co to jest to fo paux ???????

To jest wlasnie to, co ty nagminnie robisz wobec kobiet
ps. a wygogluj se to sie dowiesz.

ps. faux pas


sprawdziłem
ale nie mogę tego zaprzestać , sorry ale mam to od urodzenia , choć słyszałem też że jestem zimny drań , a to nie prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Gdyby udało się bezprzewodowo przesłać energię na bardzo duże odległości bez interakcji z otoczeniem, zostałby rozwiązany problem kończących się paliw kopalnych, a także szkodliwych dla środowiska i kosztownych baterii w samochodach oraz innych urządzeniach elektrycznych, oby stało się to zanim nasza cywilizacja upadnie z braku energii.
   Nasi gospodarze bawią się czymś podobnym do HAARP, Rosjanie również . Według mnie, może z tym być tak jak ze świńską grypą, rozdmuchany temat, albo nie. Dowiemy się, kiedy posiadacze tych urządzeń przyznają się, do czego tak naprawdę są potrzebne.
   Hilton, o błędach możesz pisać delikwentom na priv .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
smajk napisał:
Smajk pamieta .....

Smajk oswiec mnie prosze i napisz, dlaczego piszesz swoje posty w 3os. l.poj??? Za chiny nie moglem znalezc wyjasnienia a gnebi mnie to okrutnie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok