Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurs na wózki widłowe - Norwegia

3 Posty
maciejfil
(maciejfil)
Wiking
Witam , mam pytanie odnosnie kursów na wózki , czy kursy robione w pl sa brane pod uwage w Norwegii? czy wazne jest to zeby robic kurs UDT czy zwykły kurs ? Słyszalem wiele opinii dlatego prosze o odpowiedz osoby która podjeła sie takiej pracy lub zna osobe ktora ma uprawnienia Dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
KamilBWH Weedi
(KamilBWH)
Wiking
Zalicza się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Grzegorz Schiele
(Schiele)
Wiking
Prowadze kursy na wozki widlowe w Jungheinrich AS w Oslo, wielu polskich kursantow maja uprawnienia z Polski wiec chyba jednak uprwnienia z Polski nie sa honorowane przez Arbeidstilsynet.
Grzegorz Schiele
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
adam hryciuk
(lysy2000)
Wiking
tylko udt certyfikat orginał po angielsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
zadzwon sobie do placowki w ktorej odbyles kurs i niech Ci napisza i wysla mailem ile miales teori i ile praktyki oraz ze zostalo to zakonczone panstwowym egzaminem w/przez UDT, przetlumacz to sobie na angielski u tlumacza przysieglego razem z karta ktora dostales z UDT (kopia paszportu tez) i wyslij do arbeidstilsynet z dopiskiem ze potrzebujesz to do pracy, jak rowniez Twoj pracodoawca moze Ci w tym pomoc i zrobic to w Twoim imieniu (komplet dokumentow sie nie zmienia), jest to bardzo proste
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
wwitold
(wwitold)
Wiking
Wystarczy przerobić na język angielski jak zaliczysz uprawnienia w PL to będą się też i tam liczyć, tylko język jest ważny ( chyba żeby zrozumieli). Ja tak zrobiłem że znalazłem sobie kurs wozkiwidlowe.pl/wozki-widlowe/uprawnienia-na-wozki-widlowe/ i potem pracodawce poprosiłem żeby mi załatwił sprawę. Dostałem 2 kopie, w Pl i angielską. Sprawa załatwiona, pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
slawomirurbana1
(slawomirurbana1)
Wiking
Witam można jakiś kontakt do Pana w sprawie kursu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok