Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zasilek - Norwegia

6 Postów
bartek1995nopl
(bartek1995nopl)
Wiking
witam wszystkich . Mam kilka pytań w sprawie przyznania mi zasiłku ... Zacznę od nowa
jestem kawalerem prace w Norwegii zacząłem z połową września 2016 przy czym dostałem wypowiedzenie umowy od pracodawcy na kwitach pracuje do końca kwietnia ...
i teraz zapytanie czy jest możliwość przyznania mi takiego zasiłku jak to wygląda jakie kwity są potrzebne do załatwienia tego ile to trwa czy muszę być w tym czasie w No .... Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
napisał:
witam wszystkich . Mam kilka pytań w sprawie przyznania mi zasiłku ... Zacznę od nowa
jestem kawalerem prace w Norwegii zacząłem z połową września 2016 przy czym dostałem wypowiedzenie umowy od pracodawcy na kwitach pracuje do końca kwietnia ...
i teraz zapytanie czy jest możliwość przyznania mi takiego zasiłku jak to wygląda jakie kwity są potrzebne do załatwienia tego ile to trwa czy muszę być w tym czasie w No .... Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje
Jeżeli w tamtym 2016 roku, zarobiłeś Brutto dokładnie co do korony MINIMUM 138864-, Nok.
To możesz się starać w tym roku o zasiłek, jeżeli takiej kwoty nie uzyskałeś, to możesz sobie drewnianym młotkiem, wybić z głowy, jakikolwiek zasiłek ODE NORWESKIEGO PAŃSTWA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
bartek1995nopl
(bartek1995nopl)
Wiking
aha czyli sobie wybije drewnianym młotkiem zasiłek dzięki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
te 138 tys kr to jedno ale Nav lubi tez patrzec na okres pobytu w norwegii bo 138 tys to mozesz w 3 miesiace zrobic rownie dobrze jak masz duzo nadgodzin
Minimum pobytu w Norwegi to, o ile przepisy się nie zmieniły, wynosi 8 tygodni i te nieszczęsne 1,5-G.
By otrzymać, należny prawem zasiłek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok