Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

autoryzacja zawodu - Norwegia

Czytali temat:
23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Hei
Czy jest tutaj ktos kto ubiegal sie o autoryzacje zawodu fizjoterapeuty?
Ja swoje papiery wyslalam,lecz spotkalam sie z odmowa poniewaz nie mam wystarczajacej liczby praktyk. Praktyki musze zalatwic sobie sama , na wlasna reke ... co za tym idzie praktyki nie beda platne ,a jak juz cos dostane to bedzie to niewielka kwota z NAV-U.
Rozmawialam z pewnym fizjoterapeuta, ktory ubiegal sie o zatwierdzenie zawodu tutaj w Norwegii. Tylko ze on odbyl praktyki zawodowe platne normalnie (normalna wyplata fizjo).
Teraz juz sama nie wiem co mam robic. Czy ktos spotkal sie z taka sytuacja?
W chwili obecnej wolalabym odbyc praktyki normalnie platne, a nie przez NAV.
Czy ktos jest w stanie mi pomoc?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dalia24
(Dalia24)
Wiking
Jestem w podobnej sytuacji. Ja zrozumiałam tą odpowiedź tak, że z moich dokumentów nie wynika, że pracowałam zarówno publicznej jak i prywatnej służbie zdrowia- co jest nieprawdą bo wysłałam im dwa świadectwa pracy, gdzie w obu placówkach wykonywaliśmy świadczenia zarówno na NFZ jak i prywatne zabiegi. Ogólnie mam 10 lat doświadczenia zawodowego i jestem załamana tą autoryzacją... Obecnie wykonuję tylko masaże Będę pisała odwołanie od tej decyzji, ale jestem już po terminie więc nie wiem jak się nastawiać Również bardzo proszę o pomoc i sugestie jak wybrnąć z tej sytuacji, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok