CZY MAM SZANSĘ OTRZYMAĆ STAŁY NUMER PERSONALNY MAJĄ UMOWĘ NA OKRES 6 MIESIĘCY ,LECZ PISZE NA NIEJ ŻE JEST SEZONOWA PROSZĘ O POMOC
9 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...