Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ole... co do Lier to widzialem tam pracujacych samych bialych. Oprocz pol sa tam jeszcze szklarnie. Co do pracy to co roku przyjezdzaja te same osoby z rodzinami. Praca z polecenia. Jednak jak bylbys na miejscu i dal rade pogadac z szefem, to tez bys ja dostal. Jesli wykazesz zaangazowanie to dostaniesz szanse pracowac za 113nok pod golym niebem. Tyle do agroturystyki. Do reszty prac sezonowych wymagany norwrski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Ole Nordmann wpier..sie w kazdy temat..taka wszystko wiedzaca z niego galerianka!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Lidia Lidka
(LidiaLidka)
Wiking
Chodziło mi właśnie o nakierowanie. Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Lidia Lidka
(LidiaLidka)
Wiking
Nie ocenia się po wyglądzie. Raczej po tym co ktoś mówi,piszę. Właśnie pokazałeś gdzie się kwalifikujesz bo nawet pracując na pastwisku kultura osobista nie powinna być nikomu obca. I tak rozwiewając wątpliwości, pracowałam w Polsce na produkcji. Zdaję sobie sprawę jak wygląda praca sezonowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Mirek Biłek
(mirecque)
Wiking
Popytam znajomych jak zalatwic jakas prace sezonowa, ale nic nie moge obiecac, bo teraz jest kryzys w Norwegii i trudno o jakakolwiek prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
kuba75
(kuba75)
Wiking
Ole_Nordmann napisał:
dark70 napisał:
Ole Nordmann wpier..sie w kazdy temat..taka wszystko wiedzaca z niego galerianka!!

Zalewski...juz Ci kiedys pisalem zebys zamknal jadaczke, idz lepiej pucuj swoje mebelki w Bødo. Dla mnie jestes zwyklym tchorzem, piszesz do mnie i uciekasz z rozmowy blokujac mnie. Znalazles sobie kolejne mieszkanie ? bo z tamtych cie wyrzucili za niewparzona gebe drobny cwaniaczku


Dokładnie!!! Zalewski wypisuje na priv, a własciwie wyzywa i od razu blokuje. Ewidentnie koleś ma problemy, dla niego wszyscy są geje, cwele itd! A może to on jest inny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Natalia Wu
(Natalia1990)
Wiking
Dobrze napisane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Pisiorami sie podotykajcie za drobne buhahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
dark70 napisał:
Pisiorami sie podotykajcie za drobne buhahah
Zrobmy zrzutke na zabawki dla zalewskiego zeby sie dzieciak nie nudzil przed komputerem.
Jakies propozycje?
Myslalem o klockach, ale bedzie bral do buzi. Cos wiekszego musi byc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Chuck Norris napisał:
dark70 napisał:
Pisiorami sie podotykajcie za drobne buhahah
Zrobmy zrzutke na zabawki dla zalewskiego zeby sie dzieciak nie nudzil przed komputerem.
Jakies propozycje?
Myslalem o klockach, ale bedzie bral do buzi. Cos wiekszego musi byc.


Jakbyście byli tak poniewierani w pracy jak ten biedny chłopak to byście zrozumieli że musi się wyładować a i na mieszkaniu nie ma lekko...tyle poniżenia od rodaków
Skąd w was ten brak empatii???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok