Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

agencja pośrednctwa pracy w Polsce - Norwegia

2 Posty
arttracid
(arttracid)
Wiking
Witam. Mam wielką prośbe żeby ktoś mi podał agencje pośrednictwa pracy które mieszczą się w Polsce gdzie maja oczywiscie oferty pracy w Norwegii. Najlepiej w Gdańsku ale wiem jak ciezko jest ostatnio z praca wiec moze byc na całą Polske! jedyną agencje jaka znam to Adecco ale tam maja tylko oferty dla specjalistów, ja niestety zadnej specjalizacji nie mam więc nie mam szans. Ale wierzyć mi się niechce żeby w Polsce była tylko jedna agencja ?? Szukam już roboty kilka miesiecy i krew mnie zalewa pomozcie mi PROSZE !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
arttracid napisał:
Witam. Mam wielką prośbe żeby ktoś mi podał agencje pośrednictwa pracy które mieszczą się w Polsce gdzie maja oczywiscie oferty pracy w Norwegii. Najlepiej w Gdańsku ale wiem jak ciezko jest ostatnio z praca wiec moze byc na całą Polske! jedyną agencje jaka znam to Adecco ale tam maja tylko oferty dla specjalistów, ja niestety zadnej specjalizacji nie mam więc nie mam szans. Ale wierzyć mi się niechce żeby w Polsce była tylko jedna agencja ?? Szukam już roboty kilka miesiecy i krew mnie zalewa pomozcie mi PROSZE !!

Tutaj znajdziesz m.in listę agencji, część z nich posiada zarówno odziały w Norwegii jaki i Polsce, a nawet w Trójmieście www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Sam sobie odpowiedziales. Norwegia szuka tylko specjalistow. Nawet tacy musza jeszcze pojechac na rozmowe i sobie wszystko nagrac na miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
arttracid
(arttracid)
Wiking
dziekuje bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
K -
(Kacper93)
Wiking
Ole_Nordmann napisał:
albo specjalista albo bardzo dobry angielski bo nie mowie o norweskim. Jak gadasz bez jakniecia po angielsku to norwegia stoi otworem
A jak norweski na poziome A2-B1 tylko bardziej w stronę A2 To jakie są szanse na dostanie pracy jako magazynier??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
K -
(Kacper93)
Wiking
A referencje z innego kraju , holandii ale z miedzy narodowej firmy/korporacji,czy potraktowali by poważnie czy zależy od przypadku??No język codziennie szlifuje ale nie jestem puki co w no :/ więc trochę ciężko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
K -
(Kacper93)
Wiking
tusen takk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok