Dzien dobry,czy jest tutaj moze ktos kto moglby mi podpowiedziec ile zarabia hydraulik/spawacz w Norwegii?rowniez jak sparawa wychodzi z nadgodzinami,czy jest mozliwosc codziennie pracy po 12h?Dziekuje slicznie wszystkim za odpowiedz
1 NOK
Tłumaczenie i korekta CV Planujesz przeprowadzić się do Norwegii? Zastanawiasz się, co ułatwi Ci znalezienie pracy? Zacznij od przygotowania CV. Przetłumaczymy i skorygujemy je dla Ciebie! Uzyskaj wycenę już w 3 minuty! Mimo tego, że nie znasz języka pracodawca szanuje, kiedy poszukujący pracy próbują w ten sposób pokazać swoje doświadczenie. Warto jest zatem zainwestować w swoją przyszłość. Kto powinien z tego skorzystać? Osoby ...