Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

brak konta bankowego a wypłata - Norwegia

Czytali temat:
kazimierz batorowski espen salomonsen K MN Anna Ski Kasia K boj fra oszlo Radi Radi Maciejb1 Magda Be Lucas Lucas wizba Łukasz krk David Konieczny (1680 niezalogowanych)
2 Posty
wizba
(wizba)
Wiking
Witam przyjechalem kumplem do oslo 2, miesiace temu dostalem prace , dnumeer tez . chcialem zalozyc konto w banku i nam pani powiedziala ze na zalozenie konta trzeba czekac 6-7,tygodni . a szef powiedzial ze.nie dostaniemy wyplaty dopóki nie bedziemy mieli wlasnego konta . zeby bylo smieszniej dzisiaj dostalismy wypowiedzenie bo.nie przeszly przetargi i zwalnia 10 osob . i powiedzcie czy jest jakis przepis ze nie moge otrzymac pensji.na konto.znajomego albo nie moge dostac czeku ?? Bo wyslalismy num konta kolegi i odpisali ze.nie wysle n kasy bo to konto nie nalezy do mnie . jeat zalamany bede pracowal 2 miesiące za darmo ?? Jaka forma platnosci jest legalna ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Marina)
Wiking
Powinieneś dostać wyplatę czekiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
wypłata czekiem ... czekaj i czekaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wizba
(wizba)
Wiking
Tak czekiem tylko wypłata powinna byc 5 kazdego miesiaca i powiedzieli ze dopóki nie bede mial konta otwartego na moje nazwisko nie dostane kasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lucas Lucas
(LucasName)
Wiking
pracę zacząłem w Maju, konto otworzyłem w Listopadzie pracodawca przelewał mi normalnie pieniądze na nie mój nr konta bez żadnych problemów, wiec jednak można...pracodawca wiedział, że to konto nie należy do mnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok