Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

3 Posty
Sebastian Setlak
(SebastianSetlak)
Wiking
Witam Szukam pracy w Norwegi czy ktoś potrafi pomóc ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
A może by kolega jakieś CV wkleiliby lub chociaż przynajmniej opisal swoje doświadczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Mateusz R
(meteorczyk)
Wiking
Wydaje mi się, że proszenie polaków o pomoc w znalezieniu pracy za granicą to nie jest najlepszy pomysł, niestety... :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
meteorczyk napisał:
Wydaje mi się, że proszenie polaków o pomoc w znalezieniu pracy za granicą to nie jest najlepszy pomysł, niestety... :/

Ale dlaczego? Znajdzie się nie jeden uczciwy który poszukuje pracowników albo wie cos o pracy. Tylko musi wiedzieć. Z kim ma sie do czynienia i jakie doświadczenie ma ta osoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sebastian Setlak
(SebastianSetlak)
Wiking
Witam

Pracowalem w polsce jako kierownik logistyki przez 4 lata po tem przez 9 lat w firmie mediaexpert jako zastępca kierownika sklepu w obecne chwili jestem na chorobowym gdyz praca w sklepie sie juz skończyła (wykupila nas konkurencja) szukam pracy w norwegi w każdym zawodzie moge pracowac na produkcji, roli, fizycznie na magazynach itp jestem zainteresowany kazda praca . W polsce juz nic nie szukam nie ma tutaj przyszlosci.bede wedzieczny za pomoc w znalezieniu pracy.oczywiscie odwdziecze sie finansowo. Moge wyslac swoje cv kazdemu kto jest zainteresowany moja osobą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Pracowity z ciebie czlowiek. 30 lat na karku i 13 lat doswiadczenia. Pierwsza praca od razu jako kierownik. Musisz byc dobry w tym co robisz. Ludzom latami zajmuje dojscie do takiego stanowiska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"w obecne chwili jestem na chorobowym gdyz praca w sklepie sie juz skończyła (wykupila nas konkurencja)" ten kawałek jest najlepszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sebastian Setlak
(SebastianSetlak)
Wiking
Skończyłem szkołę logistyczną i od razu do pracy. Problem mam tylko z językami obcymi poziom podstawowy niemiecki i angielski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
qantan napisał:
\"w obecne chwili jestem na chorobowym gdyz praca w sklepie sie juz skończyła (wykupila nas konkurencja)\" ten kawałek jest najlepszy


...faktycznie niezła historia...
...jesteś przecież na chorobowym obecnie,więc niezdolny do pracy, bo chory...
...kiedy wyzdrowiejesz,jak myślisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok