Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Resocjalizacja ! Praca. - Norwegia

Czytali temat:
sM M Pawel Wasylik andrzej tus baska krzyś Lukasz Grodzicki Kasia K Madej Patryk merymont swiderasek (1969 niezalogowanych)
2 Posty
swiderasek
(swiderasek)
Wiking
Jestem specjalista w branży resocjalizacji nieletnich. Mam 4 lata doświadczenia, bogatą ścieżkę zawodową, tytuł licencjata i jestem w trakcie podyplomówki dającej uprawnienia do pracy z dziećmi z zespołem Aspergera, świetne referencje od poprzednich pracodawców itd. Krótko zwięźle i na temat. Na dzień dzisiejszy tylko język Angielski na dość wysokim poziomie ( FCE minimum ) Czy istnieje dla mnie możliwość pracy w zawodzie w Norwegii? Jeśli problemem jest tylko język, to nie ma problemu. Czy jest tu ktoś kto mi przybliży jak to w ogóle tam wygląda? Model ich resocjalizacji jest mi znany, publikacje też. Gorzej z faktycznym stanem rzeczy. W jakiego rodzaju placówkach odbywa się resocjalizacja nieletnich? itd itd itd. Ciężko to znaleźć w necie. Jeśli ktokolwiek podłapie temat to dopiszę kolejne wątpliwości. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Myślę że bez języka norweskiego będzie Ci ciężko. Co innego praca jako technik gdzie głównie "gadasz" z maszynami a co innego jak język jest Twoim narzędziem pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Po pierwsze jezyk w mowie i pismie .bo drugie to akceptacja twojego wyksztalcenia przez Nokaut.no a po trzecie tu moge sie mylic ale raczej norweski paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
swiderasek
(swiderasek)
Wiking
Dzięki za info z noku.no to wiele rozjaśni, jak sprawa ma się z tym paszportem i jak mogę to sprawdzić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok