Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Malowanie z Liftu - Norwegia

Czytali temat:
damian wójcik Jarosław Mazur Paweł Wróblewski Jan Maryjan Grzegorz Kulikowski krzysztof pawkowski Kasia K Stanislaw Lisowski boj fra oszlo ********** Grzesiek Xxx slawek67 (843 niezalogowanych)
6 Postów
Grzegorz Kulikowski
(GrzegorzKulikowski)
Wiking
Witam wszystkich. Poszukuję osoby która ma uprawnienia na lift, ewentualnie swoją firmę w Norwegii. Mam do pomalowania z liftu dwie strony domu około 12 m wys. okolice Flisa. 40 km od Kongsvinger. Zainteresowanych proszę o kontakt 90258671.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
wladyka
(wladyka)
Wiking
GrzegorzKulikowski napisał:
Witam wszystkich. Poszukuję osoby która ma uprawnienia na lift, ewentualnie swoją firmę w Norwegii. Mam do pomalowania z liftu dwie strony domu około 12 m wys. okolice Flisa. 40 km od Kongsvinger. Zainteresowanych proszę o kontakt 90258671.

Sam mozesz sobie wypozyczyc ( procz klasy C)i jako osoba prywatna nie potrzebujesz uprawnien. Masz tam KBE u siebie. Zadzwon to ci dowioza( jak masz hak to sam ) i przez weekend ogarniesz.
Zaoszczedzisz kilka tysiecy na Januszu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Grzegorz Kulikowski
(GrzegorzKulikowski)
Wiking
ja wiem mistrzu tylko chodzi o to ze ja nie mam czasu... potrzebuje kogos kto to ogarnie. caly dom pomalowany zostaly tylko szczyty i kawalek scian.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok