Witam
Czy w formularzu "barnetryg" nalezy podac dane (np. adres zamieszkania,numer personalny) polski, czy norweski?
Czy w formularzu "barnetryg" nalezy podac dane (np. adres zamieszkania,numer personalny) polski, czy norweski?
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.