Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

rejestracja UDI - Norwegia

Czytali temat:
GRZEGORZ SOBÓR Kasia K boj fra oszlo ja ja Martin 85 Panda xoxo Alicja34 Konrad Midura Unit Link Domel . Aleksander Szczypior (790 niezalogowanych)
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
WITAM. Mam pytanie jak zarejestrowac sie na UDI wcelu pozwolenia o prace. dzieki za info.pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Martin 85 napisał:
WITAM. Mam pytanie jak zarejestrowac sie na UDI wcelu pozwolenia o pobyt i prace. dzieki za info.pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysiek .
(Bercik1974)
Wiking
mozesz isc do Skatt Øst i wypelnik druk i po sprawie. druki sa w jezyku polskim wiec nie ma problemu z wypelnieniem go. Pamietaj, ze musisz podac adres w NO gdzie przebywasz a dokladniej adres korespondencyjny i tyle wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysiek .
(Bercik1974)
Wiking
Bercik1974 napisał:
mozesz isc do Skatt Øst i wypelnik druk i po sprawie. druki sa w jezyku polskim wiec nie ma problemu z wypelnieniem go. Pamietaj, ze musisz podac adres w NO gdzie przebywasz a dokladniej adres korespondencyjny i tyle wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok