Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

otwarcie konta osobistego - Norwegia

19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
witam. chcialbym otworzyc konto osobiste w Norwegii w Dnb albo innym banku przez internet czy jest to wogole mozliwe? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz. pozdrawiam marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(sromba33)
Wiking
Martin 85 napisał:
witam. chcialbym otworzyc konto osobiste w Norwegii w Dnb albo innym banku przez internet czy jest to wogole mozliwe? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz. pozdrawiam marcinZamiast zadawać takie pytania, to wejdź na odpowiednie strony banków i spróbuj.
Za którymś razem może się uda. Może zacznij od Spare Bank
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bromba
(bromba)
Wiking
sromba33 napisał:
Martin 85 napisał:
witam. chcialbym otworzyc konto osobiste w Norwegii w Dnb albo innym banku przez internet czy jest to wogole mozliwe? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz. pozdrawiam marcinZamiast zadawać takie pytania, to wejdź na odpowiednie strony banków i spróbuj.
Za którymś razem może się uda. Może zacznij od Spare Bank



nie mundruj sie gabriel zlodziej i donosiciel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(piot3r)
Wiking
Witam
jeśli chcesz w DNB :
1. wchodzisz na strone banku i w wyszukiwarce wpisujesz: usb
2. otwierasz link i wypełniasz dane odnośnie chęci otwarcia konta
3. oni wyznaczają Tobie termin spotkania (ok.3 tygodnie)
4. idziesz do banku na Majorstuen (Oslo - bo tylko tu otwierają konto) dajesz potrzebne papiery i po sprawdzeniu danych czekasz kolejne 3-4 tyg aż papiery przyjdą pocztą na adres
5. zmieniły się przepisy i tak to teraz działa....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(piot3r)
Wiking
oczywiście wybierasz "book meeting" i tam już sobie poradzisz
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
jacek szymkowski
(jacekjuka)
Nowicjusz
Ja probowalem dzis w spare 1 i magic pyta o paski wyplat ,no to pokazjue a on gdzie byly wyplaty skoro nie mam konta wiec mowie ze probuje zalozyc zeby wyplaty szly na konto...no i nie udalo sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Rafalsky)
Wiking
Piotr K - co Ty za głupoty wypisujesz? Wypełniasz formularz kontaktowy (wskazujesz adres najbliższej placówki, która jest dostępna na ich stronie), oddzwonią raczej następnego dnia i umówią się za kilka dni na wizytę w siedzibie DNB. Podpisujesz dokumenty i czekasz ok. 2 tyg. odsyłasz podpisane dokumenty i czekasz na: token, PIN, kartę, hasło. Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
jacek szymkowski
(jacekjuka)
Nowicjusz
pisze jak bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(piot3r)
Wiking
Rafalsky napisał:
Piotr K - co Ty za głupoty wypisujesz? Wypełniasz formularz kontaktowy (wskazujesz adres najbliższej placówki, która jest dostępna na ich stronie), oddzwonią raczej następnego dnia i umówią się za kilka dni na wizytę w siedzibie DNB. Podpisujesz dokumenty i czekasz ok. 2 tyg. odsyłasz podpisane dokumenty i czekasz na: token, PIN, kartę, hasło. Powodzenia.

chcąc zrobić to jak najszybciej i wydzwaniając do oddziału niestety kilku dni mi to nie zajęło więc wiem co napisałem wcześniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(sromba33)
Wiking
bromba napisał:
sromba33 napisał:
Martin 85 napisał:
witam. chcialbym otworzyc konto osobiste w Norwegii w Dnb albo innym banku przez internet czy jest to wogole mozliwe? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz. pozdrawiam marcinZamiast zadawać takie pytania, to wejdź na odpowiednie strony banków i spróbuj.
Za którymś razem może się uda. Może zacznij od Spare Bank



nie mundruj sie gabriel zlodziej i donosiciel


Skoro uważasz iż jestem tym o którym tu tak serdecznie piszesz, to dlaczego sam nie doradzisz konkretnie pytającemu się.
Wszystkie twoje posty są wulgarne i niemające nic wspólnego z danymi tematami.

DZIWNE jest to, że ADMINISTRACJA TEGO PORTALU pozwala na takie chamskie zachowania i nie kasuje automatycznie takich wulgarnych wpisów.

Widocznie ADMINISTRACJA ma jakiś interes, że zezwala na takie plugawe słownictwo niektórych "świętych krów".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok