Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nicas napisał:
To chyba nikt z was nie pracowal z Albancami bylymi Jugolami za to nalezy sie emerytura
są jeszcze lepsi od Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

()
Wiking
Nicas napisał:
To chyba nikt z was nie pracowal z Albancami bylymi Jugolami za to nalezy sie emerytura Co ma wspólnego praca zespołowa, jednej nacji narodowej, do pracy w zespole międzynarodówki, a już zwłaszcza z ludźmi którzy sami nie wiedzą kim są.
Napisałem jasno o rodakach, podobno wykształconych zawodowo i mających doświadczenie zawodowe. To co tutaj zobaczyłem to mało, że włos się na głowie jeży. Widziałem na krajowych budowach, narwanych młodych gniewnych, jednak to była Polska i głodowe stawki, a praca na durny akord. Tu natomiast jest dniówka i to godziwa stawka, a robotnik prześciga się już nie z drugim, trzecim i szóstym rodakiem w brygadzie, tylko sam ze sobą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ludzie
skąd w was tyle obrzydzenia do Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

()
Wiking
jasta102 napisał:
ludzie
skąd w was tyle obrzydzenia do Polaków
To nie jest żadne obrzydzenie. Tylko brak zrozumienia dla takiego postępowania jakie dzieje się podczas pracy.
Ci sami ludzie, po pracy na kwaterze są całkiem, normalni, spokojni i do cna wykończeni.
Jednak dnia następnego od rana w pracy, ćma pada na umysł i od nowa kierat, gorszy niż w niemieckich obozach koncentracyjnych podczas IIWŚ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
jasta102 napisał:
ludzie
skąd w was tyle obrzydzenia do Polaków
To nie jest żadne obrzydzenie. Tylko brak zrozumienia dla takiego postępowania jakie dzieje się podczas pracy.
Ci sami ludzie, po pracy na kwaterze są całkiem, normalni, spokojni i do cna wykończeni.
Jednak dnia następnego od rana w pracy, ćma pada na umysł i od nowa kierat, gorszy niż w niemieckich obozach koncentracyjnych podczas IIWŚ.



Za prace niezgodna z norweskim standardem powinni karac np. dniami wolnymi bezplatnymi.
A pozniej po nie dostosowaniu sie ..wiezieniem i deportacja.
na Marsa oczywiscie (i nie mam tutaj na mysli tego slynnego batona z Holandii)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
napisał:
jasta102 napisał:
ludzie
skąd w was tyle obrzydzenia do Polaków
To nie jest żadne obrzydzenie. Tylko brak zrozumienia dla takiego postępowania jakie dzieje się podczas pracy.
Ci sami ludzie, po pracy na kwaterze są całkiem, normalni, spokojni i do cna wykończeni.
Jednak dnia następnego od rana w pracy, ćma pada na umysł i od nowa kierat, gorszy niż w niemieckich obozach koncentracyjnych podczas IIWŚ.


co nowe konto gabrys hehe scierwo i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
widzial ktos spoconego norwega w pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(håpeibergen)
Wiking
mat69 napisał:
widzial ktos spoconego norwega w pracy? Osobiście w ogóle nie widziałem jeszcze norwegów w pracy, za krótko tu jestem, niecałe dwa tygodnie z dojazdem, jednak to co zobaczyłem w mojej grupie, to totalna porażka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
noo ..to tylko poczatek poczatku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
norweg i praca ? nawet wikipedia wysiada
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok