Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Parien - nie pierieziwaj..jak mówią moi Bracia Rosjanie. Obrazić nas mogą jedynie ci, którzy maja zdolność honorową. A jaką zdolność ma werbalny menel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Wiem dobrze ze moja norwegia to nie portal do poszukiwania pracy ale chyba nikt nie czai tego ze napisalem to z zapytaniem i mysla ze ktos moze jednak cos bedzie wiedzial i napisze cos madrego .jak pisalem wczesniej bylem w roznych agencjach pracy pytac sie o prace ,rozdawalem cv i na stronach internetowych tez rejestruje sie i rozsylam cv wszedzie gdzie sie da a tutaj tylko z zapytaniem wyskoczylem bo mialem nadzieje ze jednak ktos cos bedzie wiedzial albo bedzie mogl pomoc jakos..ale mylilem sie mowi sie trudno...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
hei!sandokan napisał:
Tiger1991 napisał:
Czlowieku co ty mi tu piszesz masz zamiar tak pierdolic glupio to nie pisz wcale bo tylko mnie wkurwiasz taka gadka ,to bylo zapytanie do normalnych ludzi nie to takich jak ty i wielu innych cwaniakow ktorzy tylko potrafia wpisywac glupio komentarze

Dlatego tez nie bede juz odpowiadac na glupie komentarze bo nie mam 5ciu lat zeby sie z jakims cwaniakiem przegadywac,widocznie braklo mu gorzoly albo jabola niewiem nie wnikam w to i pisze jeden z drugim glupie komentarze .daje reke uciac ze w realu juz tacy madrzy by nie byli hehe alle mniejsza z tym szkoda brudzic mojego posta takimi kozakami a ci ktorzy madrze odpisuja dziekuje bardzo za wyrozumialosc i pomoc


Zaczal nienajgorzej,,po tzw.prośbie,,
Faktycznie nie napisal,że jest kulturalny,czyli nie sklamal..
A jak skończył,wszyscy widzieli...
I pomóż takiemu..

A czy Ty choc przez chwile chciales pomoc czy od poczatku tylko blysnac na forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok