Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
JaroslawKapalka napisał:
Witam

Wykonywałem zarówno wysokiej jakości łazienki np w ekskluzywnych apartamentach na Manhatanie jak i mniej eleganckie roboty gdzie chodziło głównie o szybkość wykonania.

no i kto ma lepsze ubikacje
bogaci amerykanie na Manhattanie, czy Polaki w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarosław Kapałka
(JaroslawKapalka)
Wiking
Jeśli chodzi o materiały to oczywiście nie mamy najmniejszych szans, a jeśli chodzi o jakość wykonania no to chyba podobnie bo i tu i tu Polacy kładą

Inna sprawa to gusta, miałem okazje układać łazienkę z płytek sprowadzanych z francjii na specjalne zamówienie za jakieś kosmiczne pieniądze, a każdy kto zobaczył tą łazienkę miał skojarzenia z PRLem i to takim "basenowym"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
JaroslawKapalka napisał:
Jeśli chodzi o materiały to oczywiście nie mamy najmniejszych szans, a jeśli chodzi o jakość wykonania no to chyba podobnie bo i tu i tu Polacy kładą

amerykańscy milionerzy pewnie się później chwalą, że do położenia płytek w apartamencie sprowadzili najlepszych fachowców z Europy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jarosław Kapałka
(JaroslawKapalka)
Wiking
No ja pół świata zwiedziłem (nawet w Urugwaju pracowałem) no i trzeba nam jednak przyznać że jesteśmy naprawdę niezłymi fachowcami. Gdyby nie fakt że 3/4 tych fachowców to alkoholicy to może byśmy nawet coś w świecie znaczyli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
JaroslawKapalka napisał:
No ja pół świata zwiedziłem (nawet w Urugwaju pracowałem) no i trzeba nam jednak przyznać że jesteśmy naprawdę niezłymi fachowcami. Gdyby nie fakt że 3/4 tych fachowców to alkoholicy to może byśmy nawet coś w świecie znaczyli.
no a jak to jest z tym, że polskie wędliny najlepsze na świecie, wódka najsmaczniejsza i dziewczyny najpiękniejsze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
JaroslawKapalka napisał:
No ja pół świata zwiedziłem (nawet w Urugwaju pracowałem) no i trzeba nam jednak przyznać że jesteśmy naprawdę niezłymi fachowcami. Gdyby nie fakt że 3/4 tych fachowców to alkoholicy to może byśmy nawet coś w świecie znaczyli.
Jasta jak to jest że firmy bemmaningowe tracą pracowników na rzecz norweskich dużych firm a norwegom wzrasta bezrobocie w szybkim tempie? Bo chcą taniej? Te same stawki...
Szybciej? mamy już smartfony i bawimy się też...
Wychodzi mi że wiedzą kto jest fachowcem a kto nim nie jest. Konkurencja na rynku rośnie i liczy się fach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
JaroslawKapalka napisał:
No ja pół świata zwiedziłem (nawet w Urugwaju pracowałem) no i trzeba nam jednak przyznać że jesteśmy naprawdę niezłymi fachowcami. Gdyby nie fakt że 3/4 tych fachowców to alkoholicy to może byśmy nawet coś w świecie znaczyli.
no a jak to jest z tym, że polskie wędliny najlepsze na świecie, wódka najsmaczniejsza i dziewczyny najpiękniejsze?

Jeżeli Polki nie sa najładniejsze na świecie to dlaczego ruchasz w Krakowie parówo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Ewa GM
(Ewa44)
Wiking
Całkiem nie złe można się pośmiać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Ewa GM
(Ewa44)
Wiking
Po obejrzeniu tego filmiku miałam ubaw po pachy szczególnie po obejrzeniu części gdzie panowie postawili mór bez zaprawy a potem go otynkowali .....ciekawe czy ten dom jeszcze stoi a resztę pozostawiam bez komentarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok