Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zarobki w fastfoodzie - Norwegia

13 Posty
ass ass
(ass)
Wiking
Witam,
Mam pytanie czy jakos medarbeider w mcdonalds stawka 115kr jest wg. prawa dozwolona?
Kolega pyta bo dostał taką umowę z taką kwotę (dodam, że on ma powyżej 20 lat) i z tego co zdążyłem dostrzec jest to kwota o 30kr za mała. Mogę prosić o jakieś dodatkowe informacje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
TajfunLIL napisał:
Witam,
Mam pytanie czy jakos medarbeider w mcdonalds stawka 115kr jest wg. prawa dozwolona?
Kolega pyta bo dostał taką umowę z taką kwotę (dodam, że on ma powyżej 20 lat) i z tego co zdążyłem dostrzec jest to kwota o 30kr za mała.
Mogę prosić o jakieś dodatkowe informacje?

Za mała od czego?.
Ponadto, przecież ten kolega, świadomie podpisał tą umowę o pracę, a może ktoś go siłą do tego zmusił.
Umowa jest legalna, stawka ta została zastosowana na jakiejś podstawie prawa pracy, w umowie powinno być to zaznaczone.
Zacytuj tutaj paragraf, na jakiej podstawie jest spisana umowa.
Inaczej to można sobie gdybać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Remigrant napisał:
TajfunLIL napisał:
Witam,
Mam pytanie czy jakos medarbeider w mcdonalds stawka 115kr jest wg. prawa dozwolona?
Kolega pyta bo dostał taką umowę z taką kwotę (dodam, że on ma powyżej 20 lat) i z tego co zdążyłem dostrzec jest to kwota o 30kr za mała.
Mogę prosić o jakieś dodatkowe informacje?

Za mała od czego?.
Ponadto, przecież ten kolega, świadomie podpisał tą umowę o pracę, a może ktoś go siłą do tego zmusił.
Umowa jest legalna, stawka ta została zastosowana na jakiejś podstawie prawa pracy, w umowie powinno być to zaznaczone.
Zacytuj tutaj paragraf, na jakiej podstawie jest spisana umowa.
Inaczej to można sobie gdybać.


nie interesuj sie kapusiu kurwo jebana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
ass ass
(ass)
Wiking
Jutro mogę podać bo dzisiaj nie ma już z nim kontaktu, Ale czy taka stawka jest wgl dozwolona? Ponieważ z wielu źródeł słyszałem, że minimum 135 jest oprocz rolnictwa, ale to wiadomo każdy ma swoje zdanie oparte o zdanie innych i cieżko stwierdzić czy jest to dozwolone, dlatego chciałbym poznać opinie którzy już pracowali w podobnej branży i czy znają coś z przepisów norweskich lub też zasłyszeli ale mają to potwierdzone
Z góry dzięki i miłego weekendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Stawka zalezna jest rowniez od wieku pracownika i jego doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
TajfunLIL napisał:
Jutro mogę podać bo dzisiaj nie ma już z nim kontaktu, Ale czy taka stawka jest wgl dozwolona?
Ponieważ z wielu źródeł słyszałem, że minimum 135 jest oprocz rolnictwa, ale to wiadomo każdy ma swoje zdanie oparte o zdanie innych i cieżko stwierdzić czy jest to dozwolone, dlatego chciałbym poznać opinie którzy już pracowali w podobnej branży i czy znają coś z przepisów norweskich lub też zasłyszeli ale mają to potwierdzone
Z góry dzięki i miłego weekendu

Co to znaczy dozwolona?.
Dlatego napisałem byś podał podstawę zawarcia umowy.
Inaczej to znowu będą jedynie zasłyszane opowieści, w norwegi nie ma czegoś takiego jak stawka minimalna.
Nie dotyczy to branż które są tzw. upowszechnione.
Rolnictwo do takiego czegoś właśnie należy i stawka 135 nok nie jest stawką najniższą, są jeszcze niższe w rolnictwie.
Najlepiej będzie, jak prześlesz cały skan tej umowy, oczywiście bez adresu i nazwiska.
Nawet i tą stronę gdzie jest "malutki druk".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Remigrant napisał:
TajfunLIL napisał:
Jutro mogę podać bo dzisiaj nie ma już z nim kontaktu, Ale czy taka stawka jest wgl dozwolona?
Ponieważ z wielu źródeł słyszałem, że minimum 135 jest oprocz rolnictwa, ale to wiadomo każdy ma swoje zdanie oparte o zdanie innych i cieżko stwierdzić czy jest to dozwolone, dlatego chciałbym poznać opinie którzy już pracowali w podobnej branży i czy znają coś z przepisów norweskich lub też zasłyszeli ale mają to potwierdzone
Z góry dzięki i miłego weekendu

Co to znaczy dozwolona?.
Dlatego napisałem byś podał podstawę zawarcia umowy.
Inaczej to znowu będą jedynie zasłyszane opowieści, w norwegi nie ma czegoś takiego jak stawka minimalna.
Nie dotyczy to branż które są tzw. upowszechnione.
Rolnictwo do takiego czegoś właśnie należy i stawka 135 nok nie jest stawką najniższą, są jeszcze niższe w rolnictwie.
Najlepiej będzie, jak prześlesz cały skan tej umowy, oczywiście bez adresu i nazwiska.
Nawet i tą stronę gdzie jest \"malutki druk\".


A CO POJDZIESZ TAM PRACOWAC ZA 50KR KURWO DONOSICIELU
gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
ass ass
(ass)
Wiking
Jutro poproszę go o zdjęcie i jak dostanę to wstawię, umowę oczywiście podpisał bo jednak to stała praca i mu na tym zależało ale czuje się trochę zawiedziony zaproponowaną stawką, podobno jak mówił po 3 miesiącach mu wzrośnie do 120. Dziekuję za każdy post i do jutra
Proszę o nie hejtowanie bo to nic nie wnosi do tematu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
ta menda CI NIE POMORZE TYLKO BIEDY WAM NAPYTA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
TajfunLIL napisał:
Jutro poproszę go o zdjęcie i jak dostanę to wstawię, umowę oczywiście podpisał bo jednak to stała praca i mu na tym zależało ale czuje się trochę zawiedziony zaproponowaną stawką, podobno jak mówił po 3 miesiącach mu wzrośnie do 120. Dziekuję za każdy post i do jutra
Proszę o nie hejtowanie bo to nic nie wnosi do tematu.

Nie zwracaj na to uwagi, inaczej to jedynie pożywka dla takich miernot, które nic swoimi wpisami nie wnoszą, poza szambem, a jak wiadomo, gówno omija się z daleka, wtedy i smród mniejszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok