Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Własna działalność - Norwegia

Czytali temat:
8 Postów
Patrycja Władysiak
(pyssska234)
Wiking
Witam,
myślę o własnej działalność w Norwegii (firma sprzątająca). Chciałabym się dowiedzieć
kilku informacji na ktore nie mogę znalezdz odpowiedzi w internecie: jaki rodzaj firmy najlepiej założyć aby mogła być zarejestrowana na mnie i mojego narzeczonego ? Czy faktury mogę wystawiać sama ? Czy trzeba posiadac konto w banku firmowe i prywatne i czy są jakieś wymagania/zastrzezenia co do wydawania pieniedzy w Polsce? Czy trzeba pieniadze z konta firmowego wysyłac na prywatne czy jak to działa?
Jeśli bym mogła prosić o jakieś informacie ktore pomogą mi w zrozumieniu tego wszystkiego ! Bede bardzo wdziędzna !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
pyssska234 napisał:
Witam,
myślę o własnej działalność w Norwegii (firma sprzątająca). Chciałabym się dowiedzieć
kilku informacji na ktore nie mogę znalezdz odpowiedzi w internecie: jaki rodzaj firmy najlepiej założyć aby mogła być zarejestrowana na mnie i mojego narzeczonego ? Czy faktury mogę wystawiać sama ? Czy trzeba posiadac konto w banku firmowe i prywatne i czy są jakieś wymagania/zastrzezenia co do wydawania pieniedzy w Polsce? Czy trzeba pieniadze z konta firmowego wysyłac na prywatne czy jak to działa?

Jeśli bym mogła prosić o jakieś informacie ktore pomogą mi w zrozumieniu tego wszystkiego ! Bede bardzo wdziędzna !


Najlepiej skieruj te pytania do doświadczonych ludzi Tutaj znajdziesz: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...+ksiegowosc_+prawnik
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok