Witam jestem tu nowy ale bardzo chcę pracować w Norwegii. Interesuje mnie czy ktos kto zamieszczał ogłoszenie że szuka pracy , znalazł ja ?
10 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...