Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak zamknięcie firmy jednoosobowej w norwegii - Norwegia

4 Posty
boleslaw m
(boleslaw m)
Wiking
PROSZE O POMOC
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
boleslaw m napisał:
PROSZE O POMOCTak jak się rejestrowałeś , to tak samo się wyrejestrowujesz.
Jak robiłeś to przez internet, to tam są odpowiednie zakładki do wyrejestrowania firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
boleslaw m
(boleslaw m)
Wiking
MOZESZ MIE POKIEROWAC POPROWADZIC BO NIE JA TO ROBIŁEM KOBIETKA JEDNA W ZYCIU Z TEJ FIRMY MAM JA OD 4 MIESIECY NIE MIAŁEM DOCHODÓW WSZYSTKO POSZŁO NIE TAK OTWIERAŁA MI PRZEZ ALTINN.NO POWIEDZ CO MAM NACISNAC ZEBY ZLIKWIDOWAC FIRME MOZESZ MI POMOC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Remigrant napisał:
boleslaw m napisał:
PROSZE O POMOCTak jak się rejestrowałeś , to tak samo się wyrejestrowujesz.
Jak robiłeś to przez internet, to tam są odpowiednie zakładki do wyrejestrowania firmy.

znowu sie mundrujesz a gowno wiesz gabriel andrzej zlodziej i damski bokser
nigdy firmy nie miales
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Boleslawie, forum nie jest (moim prywatnym zdaniem) najlepszym miejscem na zalatwianie tego typu spraw.

Wiec krociutko i na temat: nie wiem co zaplanowales sobie na jutro, ale zrewiduj swoje plany, idz do bankomatu, wyplac pare koron i udaj sie do pierwszego z brzegu biura ksiegowego z prosba, aby NATYCHMIASTCie wyrejestrowali. Nie sukaj pomocy na forum, nie pros o pomoc kolezanke czy kolege "ktory sie zna", tylko zaplac fachowcom i niech to zrobia.

Enkeltpersonforetak (bo domniemuje ze o takiej formie dzialalnosci mowimy) ma pewne zalety, ale i wady. Jest wiec BARDZO ISTOTNE abys 1 stycznia 2016 roku byl juz wyrejestrowany. Inaczej wiele spraw bedzie sie za Toba ciagnelo jeszcze w 2016, a i w 2017 przy rozliczeniu rocznym bedziesz mial pewne komplikacje...

Co, jak, dlaczego... To juz wyjasni Ci ksiegowy, jak mowilem: moim zdaniem to nie jest miejsce na takie dyskusje. Pamietaj: Jutro jest poniedzialek, 21 grudnia, w czwartej jest juz wigilia, masz cholernie malo czasu...

Taka rada moja. Posluchasz albo i nie. Tak czy inaczej POWODZENIA.

I nie przejmuj sie, takich jak Ty sa setki a moze nawet tysiace. Poczatki w Norwegii sa zawsze trudne lub ekstremalnie trudne (choc wielu na tym portalu twierdzi ze oni to od razu blebleble...). Ale potem bedzie juz tylko lepiej, lepiej i z kazdym miesiacem lepiej. Glowa do gory, dasz rade chlopaku.

Zdrowych i spokojnych Swiat i wszystkiego najlepszego w Norym Roku.

Jan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
boleslaw m
(boleslaw m)
Wiking
dziekuje ja za porade tobie tez zycze zdrowych wesołych swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
boleslaw m
(boleslaw m)
Wiking
boleslaw m napisał:
dziekuje jan za porade tobie tez zycze zdrowych wesołych swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
WujekJanek napisał:
Boleslawie, forum nie jest (moim prywatnym zdaniem) najlepszym miejscem na zalatwianie tego typu spraw.

Wiec krociutko i na temat: nie wiem co zaplanowales sobie na jutro, ale zrewiduj swoje plany, idz do bankomatu, wyplac pare koron i udaj sie do pierwszego z brzegu biura ksiegowego z prosba, aby NATYCHMIASTCie wyrejestrowali. Nie sukaj pomocy na forum, nie pros o pomoc kolezanke czy kolege "ktory sie zna", tylko zaplac fachowcom i niech to zrobia.

Enkeltpersonforetak (bo domniemuje ze o takiej formie dzialalnosci mowimy) ma pewne zalety, ale i wady. Jest wiec BARDZO ISTOTNE abys 1 stycznia 2016 roku byl juz wyrejestrowany. Inaczej wiele spraw bedzie sie za Toba ciagnelo jeszcze w 2016, a i w 2017 przy rozliczeniu rocznym bedziesz mial pewne komplikacje...

Co, jak, dlaczego... To juz wyjasni Ci ksiegowy, jak mowilem: moim zdaniem to nie jest miejsce na takie dyskusje. Pamietaj: Jutro jest poniedzialek, 21 grudnia, w czwartej jest juz wigilia, masz cholernie malo czasu...

Taka rada moja. Posluchasz albo i nie. Tak czy inaczej POWODZENIA.

I nie przejmuj sie, takich jak Ty sa setki a moze nawet tysiace. Poczatki w Norwegii sa zawsze trudne lub ekstremalnie trudne (choc wielu na tym portalu twierdzi ze oni to od razu blebleble...). Ale potem bedzie juz tylko lepiej, lepiej i z kazdym miesiacem lepiej. Glowa do gory, dasz rade chlopaku.

Zdrowych i spokojnych Swiat i wszystkiego najlepszego w Norym Roku.

Jan

-----
Panie Marszałku, w kwestii formalnej : radzisz chłopakowi błyskawicznie zamykać firmę ( i słusznie,choć ucina sobie gałąź z której mógłby się utrzymać) a chwilę potem piszesz....będzie lepiej, będzie super...
Janku, trochę dyscypliny intelektualnej co? Logika jest jej immanentnym elementem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Chlopak stwierdzil, ze chce zamknac firme. Nie wiadomo dlaczego, ale chce ja zamknac i to jest pewnik. Skoro wiec tak, to powiniem to zrobic natychmiast, tak, aby w 2016 rok wejs ze SKATTowskiego punktu widzenia jako osoba nie prowadzaca dzialalnosci.

Co zas do reszty, to zycie w Norwegi nie sprowadza sie do wlasnego enkeltpersonforetak. I z cala pewnoscia jak pisalem z miesiaca na miesiac chlopak bedzie sie ogarnial.

Do twojej zas piaskownicy jak juz pisalem wstepowal nie bede, chocbys nie wiem jak sie staral...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok