Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

PRACA - Norwegia

3 Posty
Luk as
(Wimek)
Wiking
Witam . Mam 22 lata , obecnie mieszkam w Nitteda ( ok10.km od Oslo ) i Poszukuje pracy jako Budowlaniec, Operator lub Kierowca. Posiadam ok 4 letnie doświadczenie związane z budowlanka, przez 3 lata pracowałem w Anglii jako cieśla szalunkowy/zbrojarz, następnie w Polsce jako ogolno-budowlaniec jak i również zbrojarz i dostawca. Posiadam również uprawnienia na wózki jezdniowe, ładowarki teleskopowe kat. IWJO oraz prawo jazdy kat.B. Jeżeli chodzi o język to dopiero uczę się norweskiego a angielski mam opanowany do stopnia komunikatywnego. Mimo młodego wieku posiadam spore umiejętności i jestem osoba ambitna, samodzielna, aktywna i z chęcią podejmuje się nowych wyzwań. Rozważne każdą propozycje pracy a więcej informacji uzyskają Państwo pod nr.tel +47 969 68 064. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof kawecki
(krzysztofkawecki)
Wiking
Odezwał się ktoś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Luk as
(Wimek)
Wiking
Kilka osób ale to nic pewnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
W necie jest mnóstwo ogloszen dla ciesli/zbrojarzy. Samo Adecco ma kilka ofert. Probowales tam zlozyc CV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok