Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stały numer personalny a umowa wynajmu mieszkania - Norwegia

Czytali temat:
13 Posty
Bartosz Żołnowski
(thebarteek)
Wiking
Witam
Potrzebuje zmienić mój tymczasowy numer personalny na stały. Posiadam kontrakt stały na czas nieokreślony , registeringbevis . Wiem że również jest potrzebna umowa wynajmu,kupna mieszkania . Niestety takowej nie posiadam (widnieje na umowie tylko jako kontaktperson) . Z wynagrodzenia przez pracodawcę jest mi odejmowana kwota za wynajem miesieczny mieszkania(jest to widoczne w na lonnslipach) .Czy taki lonnslip z odtrąceniem za mieszkanie zastąpi umowę wynajmu i uda mi się z tym załatwić stały numer personalny?
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Według mnie jest ok.Posiadasz adres .Wskaż ten adres na policji/UDI masz do tego prawo.Najwazniejsze w UDI jest twoje zrodło utrzymania czyli stala umowa.A adres wystarczy wskazać(w mieszkaniach w bloku jest dodatkowy kod lokalu).Przede wszystkim umieść swoje nazwisko na skrzynce pocztowej bo bedziesz otrzymywał ważną korespondencję .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok