Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

GDY BYŁY PRACODAWCA LECI W GUMY - Norwegia

Czytali temat:
(1443 niezalogowanych)
267 Postów
Stały Bywalec
Jak co roku chce się uczciwie rozliczyć z skatteetatem,czytaj dostać wszystko to co zgodnie z prawem należy do mnie.Niestety mój były norweski pracodawca spóżnia się z przysłaniem mi niezbędnego pit-u czyli Lønns- og trekkoppgave, znając ich podejście jest szansa że nie przyśle i wtedy... no właśnie,co wtedy? czy jest możliwe rozliczenie bez tego pit-a? (mam jednak ostatni kwit od wypłaty) i czy pracodawcy grożą jakieś konsekwencje,czy też wysyła albo i nie w zależności od swojego widzimisie i takich tam? JAK KTOŚ SIĘ ORIENTUJE TO Z GÓRY DZIĘKI ZA JAKIEŚ INFO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
nie wiem czemu martwisz sie na zapas . jeszcze nie słyszałem żeby nie przysyłali tego dok. jeśli ma sie prawidłowy podany adres tj aktualny w firmie . to jest ich obowiązek a jeżeli nie to należy iść do biura . można to dostać już dziś --to jest proste podliczenie ostatniego roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a tak szczerze mówiąc jeżeli taki prosty dok. tak trudno uzyskać to wiarygodność tej firmy jest wysoce podejrzana ...
pomyśl nad zmianami bo to jest prosta droga nad przepaść ...............finansową
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Hary balum napisał,że to jest już były pracodawca.
Ja już nie pamiętam czy jest jakiś termin na przysłanie tego rozliczenia przez pracodawę (Za mnie i tak odpowiada księgowy)
Powinien być po przecież nie będą przysyłać 29 kwietnia na dzien przed zakończeniem rozliczania.
Na początek trzeba się samemu upomnieć,osobiście,telefon ,pismo.Może już o nim zapomnieli jeśli już u nich nie pracuje.
Oni chyba nie mają w tym interesu zeby nie przysyłać przecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a faktycznie nie doczytałem ze to BYŁY . powinno to być wysłane do końca lutego . tak że jeśli nie przyśle to jest czas na upomnienie sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Też tak się mi wydaje że do końca lutego.Może balum chce jechać np na karaiby na ferie i się denerwuje i chciałby już złożyć bo kolejki.A tu kasa do odebrania.Z tym,że odebieranie jej nie ma zbytnio związku z wcześniejszym złożeniem zeznania.
Także cierpliwość,cierpliwosć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
a jak nie cierpliwość , cierpliwość to można profilaktycznie szefowi biuro zdemolować , dla lepszej pamięci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
bo tak w ogóle to zapomniałem że to dziś ostatni luty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
No, ostatni luty, a za niedługo dzien kobiet i ja bym chciala kwiatuszka dostac... takiego kwiatuszka dla kwiatuszka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
dla tego chwilowego uczucia radości
jak bym mógl to bym ci przesłał bukiet to już pewnie bylo by szczęście
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok