Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lukasz Pec (1299 niezalogowanych)
1 Post

(bumell)
Wiking
No co Ty ,to tak się pozmieniało.Miałem na myśli te ogłoszenia drobne czy nie drobne,ja sam tam kiedyś szukałem osoby do parkietu i zadzwoniło ponad 10 osób w jeden dzien.
No ale najważniejsze,że coś się rusza ,tylko u mnie nic nawet nie drgnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
bumell napisał:
No co Ty ,to tak się pozmieniało.Miałem na myśli te ogłoszenia drobne czy nie drobne,ja sam tam kiedyś szukałem osoby do parkietu i zadzwoniło ponad 10 osób w jeden dzien.
No ale najważniejsze,że coś się rusza ,tylko u mnie nic nawet nie drgnie


Właśnie idzie o te ogłoszenia,prawdopodobnie teraz są juz płatne.Dobre czasy się skonczyły drogie Panie i Panowie

No wiesz,jak u Ciebie nic nie dryga to ja mogę Ci polecic wizytę u lekarza specjalisty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Bumell, wejdź pod prysznic, gwarantuje ze cos ci drgnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Cha cha ,właśnie chciałem zobaczyć co kobietki napiszą,-o tym wątku oczywiście.Znowu kosmate myśli się wkradają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
No to trzymamy się w wątku dam pracę.Więc zapytam czy to kobieta i ile ma lat ,ale przedzwoń do mnie na telefon
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
bumell napisał:
No to trzymamy się w wątku dam pracę.Więc zapytam czy to kobieta i ile ma lat ,ale przedzwoń do mnie na telefon

Ale do kogo teraz sie zwracasz z tym pytaniem?Bo ja,tak jak wczesniej napisalam poszukuje kogos do wieczornego gaszenia swiatla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
dlaczego zaraz kosmate mysli?? Ja mam na mysli to, ze w rurach drgnie woda... nic innego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
jak bumell mówi ze nie drgnie to nie drgnie ----nawet woda w rurach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Dajesz mi do wiadomości ,że jesteś samotna hm,a wiesz że już po północy,a ty jeszcze chcesz książki czytac.
Mnie też samotnośc doskwiera.Praca i praca tylko,i nadal malo,rozdwoić się nie mogę i mam tam jescze małą lukę,oficjalnie pracuję od 6 do 17,potem do 2 towarzysko bez podatku bo kasy fiskalnej nie chce mi się dzwigać,więc zostaje 4 godziny do zamknięcia doby i tak wziąłbym jakieś 1/4 czy 1/5 etatu.Jako kierowca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
No ta specjalistka.Czy miałaś na myśli siebie? czy ty jesteś nią?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok