Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak wyłączyc płatność za siłownie 'kolegi' - Norwegia

2 Posty
kmaga
(kmaga)
Wiking
Witam prosze o pomoc 'kolega' poprosił mnie zebym udostepnil mu swoje dane do mojej karty z dnb aby mogl zaplacic za silownie iTrain tj. 339 kr gdyz on nie miał tych wytłoczonych cyfr na karcie i nie mogl tego zrobic, problem polega na tym ze na poczatku dawal mi kase do reki i bylo ok ale od jakis 3 miesiecy nie odbiera telefonu a kase tak jak bralo dalej bierze, bylem w banku i dowiedzialem sie ze oni nie moga tego wylaczyc tylko musze dzwonic do i Traina, prosze o pomoc co moge zrobic, dane do logowania sa na niego, kumpel podsluna mi pomysl zebym zglosil ze karta mi zginela i wtedy platnosci zostana zatrzymane co wy na to? Z gory dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
tak zrób natychmiast
zablokuj kartę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Szybko zablokuj karte a pozniej w banku opowiedz co i jak to nawet nagrode Darwina w dziedzinie ekonomii byc moze otrzymasz a nie tylko karte zablokujesz.

A kolega to naprawde jakis dobry ze tylko silownie oplacal a nie zamowil sobie z internetu wszelakich bajerow dane z karty lacznie z kodem CCV posiadajac Jak sie z nim skontaktujesz to podziekuj ze malo rozrzutny jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
kmaga
(kmaga)
Wiking
Trzeba potwierdzic jeszcze tokenem takze tylko za silownie moze mi pobrac, a tak pozatym to moge dokonywac przelewu jezeli zablokuje karte?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
wydymał cie bez wazeliny jak frajera, bez obrazy ale kto daje tak cenne informacje "koledze"? telefon na abonament również mu wziąłeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Bank id to potwierdzasz tylko w nielicznych sklepach internetowych w okolo 60 % sklepow bez bank-id potwierdzenia (nawet w Polskich norweska karta VISA lub MasterCard) kolega mogl spokojnie kupowac samymi danymi z karty jakby byl rozrzutny. No ale widac oszczednego masz kolege
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kolega widocznie tak samo rozgarniety inaczej jak wlasciciel karty, skoro taki oszczedny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Ciesz się że do ojcostwa jakiegoś ciebie nie wrobił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Są dwa rozwiązania tej sytuacji.
1 Zapisz się na inną siłownię, też troszkę "przypakuj" i spotkaj się z nim przed jego siłownią
2 Prześlij mi dane logowania do Twojego DNB to Ci to zablokuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
kmaga napisał:
Witam prosze o pomoc 'kolega' poprosił mnie zebym udostepnil mu swoje dane do mojej karty z dnb aby mogl zaplacic za silownie iTrain tj. 339 kr gdyz on nie miał tych wytłoczonych cyfr na karcie i nie mogl tego zrobic, problem polega na tym ze na poczatku dawal mi kase do reki i bylo ok ale od jakis 3 miesiecy nie odbiera telefonu a kase tak jak bralo dalej bierze, bylem w banku i dowiedzialem sie ze oni nie moga tego wylaczyc tylko musze dzwonic do i Traina, prosze o pomoc co moge zrobic, dane do logowania sa na niego, kumpel podsluna mi pomysl zebym zglosil ze karta mi zginela i wtedy platnosci zostana zatrzymane co wy na to? Z gory dziekuje Coś źle zrozumiałeś w tym banku, ewentualnie też sam źle tłómaczyłeś ten konkretny problem.
Siłownia jako tako, nie może automatycznie ściągać tych należności z twojego konta.
Na pewno przychodzą płatności fakturowe na twoje konto, a sprytny kolega mając dostęp do twojego konta, ustawił automatyczną akceptacje.
Musisz zalogować się na konto bankowe i w zakładce faktur, zablokować realizację tej konkretnej faktury.
Natomiast koledze przesłać pismo z wezwaniem do natychmiastowej spłaty wynikłego zadłużenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok