Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

meldekort - Norwegia

25 Postów
mar ta
(rybaczka1)
Wiking
czesc,

moze ktos mial podobny problem do mojego.jestem na dagpenger i przez przypadek zaznaczylam, ze nie chce juz bys zarejestrowana jako osoba bezrobotna.w navie kazali zlozyc mi gjennomoptak av dagpenger i tam w podaniu napisalam tylko, ze po prostu pomylilam sie w meldekort.

mial ktos podobna sytuacje i jak byla ona rozwiazana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Marcin Rotuski
(JacekMarcinRotuski)
Wiking
Wznowienie zasiłku dla bezrobotnych, normalna sprawa. Ja wypełniałem po jakimś czasie i pieniądze zaległe wypłacili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
mar ta
(rybaczka1)
Wiking
rozumiem, ze jest to normalna sprawa ale jesli z Twojego bledu w wypelnieniu meldekort to zaplaca, chodiz mi o taki przypadek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeśli nadal spełniasz warunki do pobierania zasiłku dla bezrobotnych, urząd powinien wznowić wypłatę zasiłku.
Zgłoś wpis
2 Posty
Mi mi MM
(lady_marmolada)
Wiking
No dobrze, wznowic. Ale czy powinien tez zwrocic pieniazki za ten czas?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeśli miałaś prawo do pobierania zasiłku, a zatrzymanie wynika z prostego błędu przy wypełnianiu karty, to urząd prawdopodobnie rozpatrzy ewentualne odwołanie pozytywnie i dokona spłaty. Pamiętaj jednak, ze to Twój błąd i "decyzja" o zatrzymaniu wypłat, więc istnieje szansa, że NAV odmówi.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok