Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

380 Postów
Stały Bywalec
Jak widać tomecki to wzorowy uczeń Niesiołowskiego - ta sama argumentacja i terminologia dot. choroby psychicznej u każdego,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(tomecki)
Początkujący
odurodzeniadumny napisał:
Jak widać tomecki to wzorowy uczeń Niesiołowskiego - ta sama argumentacja i terminologia dot. choroby psychicznej u każdego,

W twoim poscie cysku, kluczowe jest slowo "kazdego". Otoz nie u kazdego a u osobnikow z "moralną fiksację, na ostrych dychotomiach wartości i osądu"
O ile mnie pamiec nie myli to zdiagnozowalem to na forum u 3 osob. Agaty, gabrysia i ciebie.
Co prawda wystepujesz jak sam pan bog w 3 osobach ( cysiek, od urodzenia cos tam, boro cos tam) ale widze w tobie potencjal na pobicie "najwyzszego" w multiplikacjach. On dal rade jedynie w 3 osobach.

Remigranta vel gabrysia, kamienia, broom i chuj wie jeszcze kogo wciaz wam jednak daleko.

Najbardziej zalosne w was 2 jest to, ze odpisujecie sobie sami - nie wiem jednak czy to nosi znamiona schizofrenii czy raczej zwyklej glupoty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(tomecki)
Początkujący
odurodzeniadumny napisał:
Jak widać tomecki to wzorowy uczeń Niesiołowskiego - ta sama argumentacja i terminologia dot. choroby psychicznej u każdego,

Mialaem wlasnie 2 wizyty pan zurnalistem na moim profilu, co sugeruje rychlego bana. Tak wiec pisze to cysiek do ciebie, bys w przypadku mojego zaginiecia nie przypisywal sobie zaslug a mnie bojazni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
tampeza tampeza
(tampeza)
Wiking
srednia cena w zeszlym tygodniu za kg to 42,50 nok.
wszystko zalezy od wielkosci ryby, male sa tansze. dla kazdego klienta ceny sa ustalane indywidualnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok