Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Nie otrzymalem Selvangivelse - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Piotr Fab
(piotrmce)
Wiking
Witam w zeszlym roku pracowalem w Norwegii przez Adecco. Do tej pory nie otrzymalem Selvangivelse. Wszyscy znajomi juz dostali (mieszkaja niedaleko mnie). Chcialem zamowic pin do altinn ale ich takze nie otrzymalem. W zeszlym roku podjalem pierwsza prace i nie posiadalem d'number, podczas pobytu wyrobilem sobie i wyslalem Adecco mailowo. Jakie kroki powininem podjac? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
NKA Andersen
(kristianandersen)
Wiking
zadzwon do adekowcow i naciskaj zeby sprawdzili w systemie czy maja twoj numer personalny/dnumer. jesli nie wypelniles sam zeznania podatkowego i nie odeslales w terminie to automatycznie skat sam cie rozliczy wiec nie musisz sie stresowac. natomiast w tym przypadku skat rozlicza cie tylko z ulgami podstawowymi, co mniemam jest mniej kozystne dla ciebie bo nie dostaniesz tyle ewentualnego zwrotu.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Fab
(piotrmce)
Wiking
Adecco ma moj numer personalny bo wysylale im maila plus dostalem informacje zwrotna iz go uzupelnili, maile mam z 12.01.2015
Martwi mnie, iz nie dostalem tak jak znajomi listu z rozliczeniem.
A sprawa z pinami do Altinn dlaczego ich ciagle nie otrzymalem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok