Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowy! Praca Elektryk szukam od czego zacząć - Norwegia

2 Posty
Maci Banaszak
(Bananossss)
Wiking
Witam wszystkich

Jestem nowy, postanowiłem, muszę, chcę jechać do pracy w Norwegii. Mam średnie wykształcenie, technik elektryk, aktualne uprawnienia elektryczne do 1 KV. Mam 36 lat, zdrowy, bez nałogów, dyspozycyjny, chętny do pracy.

Bardzo bym chciał aby była to elektryka, pomocnik elektryka, legalna praca. Proszę o wskazówki od czego zacząć? Co sądzicie o Adecco? warto czy lepiej bezpośrednio - hmm właśnie czyli jak?

Może ktoś może mi pomóc ... z góry dziękuje za wszelkie uwagi, sugestie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A uprawnienia norweskie juz masz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maci Banaszak
(Bananossss)
Wiking
dziękuje za pomoc, a więc do działa, tłumacz, dokumenty, jeśli będę miał jakieś pytania, wątpliwości pozwolę sobie ponownie napisać dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Michał K
(kosa_5)
Wiking
Witam moje pytanie jest nastepujące. Czy jest możliwość uzyskania uprawnień DSB bez świadectwa pracy?? Jestem elektrykiem i pracuje w zawodzie mam staż pracy ale obecnie jestem zatrudniony w firmie w polsce i świadectwa pracy nie mam. Czy może wystarczy jakieś poświadczenie z mojej obecnej pracy czy coś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
n_a
(n_a)
Wiking
czy jest jeszcze dalej zapotrzebowanie na elektryków w Norwegii, czy w tej branzy juz rowniez jest przesyt?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
marco polo
(BBS)
Wiking
same kwalifikacje SEP nie wystarczą, wymagaja uprawnien DSB norweskich, z tego co pamietam, to musisz przeslac im tlumaczenie SEP oraz zaswiadczenie jakies ze pracowaleś na samodzielnym stanowisku elektryka przez rok lub dwa nie pamietam juz, kiedys sprawdzalem, czasem pracodawca może ci w tym pomoc to zalatwic.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
ingve napisał:
Zapotrzebowanie na wykonawców w budownictwie w dziedzinie elektromontarz,jest,bylo i będzie nadal duże...
Jednak jest mala roznica tu w Norwegii...
Miedzy elektrykiem który ciagnie kabel,ciagnie i ciagnie do zrodla....
A wykonawca polaczen elektrycznych systemow w Norwegii
Adecco?? ta,adeco to dopry początek na 5 letnia praktykę w idiotsystemie

pieprzysz jak gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok