Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
marcin Martin Agata Dymna Bartek Boike Klaudia_Oleksiewicz wiesiek63 (2579 niezalogowanych)
45 Postów
Mateusz Zglinicki
(Mati303)
Nowicjusz
Miałeś na myśli kresy wschodnie, należące do Polski 600 lat? Kijów przed 2ws zamieszkiwało 10% Ukraińców. Mam rodzinę na wschodzie, nie spotkałem się z tym określeniem używanym przez wielu jako obelzywe w stosunku do państwa Polskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie, tamci to z Charkowa, Doniecka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
nie ukraincy tylko agenci uSSraela
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
bodys napisał:
Klepać gościa po pysku nie ma sensu bo Policją postraszy,a inspekcję pracy wzywać to też czasu może zająć.Ale mogliby nią gościa postraszyć przynajmniej...

a gość pójdzie na policję i powie, że przyszli do niego jacyś młodzi obcokrajowcy, którzy szantażują go, że jeśli im nie da kasy to oni zgłoszą go, że niby na czarno u niego pracowali, gość jeszcze powie na policji, że to oszuści, że nigdy u niego nie pracowali i zgadnij komu policja uwierzy?

jeśli podejmuje się jakąś pracę to trzeba myśleć mózgiem, a nie tylko portfelem, po pierwsze godzić się tylko na taką stawkę z jakie jest się zadowolonym, po drugie nie zaczynać pracy bez umowy, wtedy uniknie się wielu problemów

kolejna sprawa jest taka, że praca przy zbieraniu to jest na akord a nie na dniówki, więc coś mi tu śmierdzi... z resztą dzwonił do mnie dosłownie kilka dni temu daleki znajomy, który miał podobną sytuację, z tym, że on coś tam dostał, tylko że totalne gorsze, siedział na polu przez tydzień, a zgarnął kilkaset koron, jak go troszkę przycisnąłem przez telefon to w końcu sam się przyznał, że to było za akord, a nie na godzinę, jednak on zaczął twierdzić, że to niesprawiedliwe, bo mało truskawek i takie tam bla bla bla i że należy mu się za godzinę, szczerze mówiąc trochę wyśmiałem gościa i odradziłem mu biegania ze skargami bo tylko sam się ośmieszy, albo i narobi problemów składając fałszywe zeznania, bo przy zbiorach jest na akord, a nie na godzinę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ziemba Karol
(ZiembaKarol)
Wiking
wszystko sie wyjasnilo, pracodawca im zaplacil i do tego jeszcze ich przepprosił. Za 2,5 tygodnia pracy zarobili 3500zł na głowe, moze niewiele ale zawsze cos.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok