Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dagpenger - od kiedy naliczane - Norwegia

Czytali temat:
daniel ścisłowski Kamil Lejczak Edward Krywult Anna Dittmann Tomek Malinowski Michał Stańdo Kamil M Szymon19987 waldemar999 Marlena Szostek Wioletta41 Adrian Man Piotrek95 (3354 niezalogowanych)
5 Postów
Piotrek P
(piotrekp2507)
Wiking
Złożyłem wniosek ponad tydzień temu, otrzymałem powiadomienie z NAV, że muszę dostarczyć jeszcze
Arbeidede timer
Sluttatest
Oppsigelse

Godziny pracy były na lonach, więc nie wiem jaki wykaz godzinowy mam im dostarczyć? Ktoś wie co to sluttatest? Ostatnie to chyba wypowiedzenie, którego nie dostałem gdyż umowa byłą na czas określony do 52uke (czyli koniec roku).

Dagpenger będzie naliczane od czasu kiedy zarejestrowałem się w NAV-ie czy od wtedy kiedy zostanie mi przyznany dagpenger?

Dzięki za jakiekolwiek informację
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
piotrekp2507 napisał:
Złożyłem wniosek ponad tydzień temu, otrzymałem powiadomienie z NAV, że muszę dostarczyć jeszcze
Arbeidede timer
Sluttatest
Oppsigelse

Godziny pracy były na lonach, więc nie wiem jaki wykaz godzinowy mam im dostarczyć? Ktoś wie co to sluttatest? Ostatnie to chyba wypowiedzenie, którego nie dostałem gdyż umowa byłą na czas określony do 52uke (czyli koniec roku).

Dagpenger będzie naliczane od czasu kiedy zarejestrowałem się w NAV-ie czy od wtedy kiedy zostanie mi przyznany dagpenger?

Dzięki za jakiekolwiek informację

Nav.no -> u gory strony wybierasz sobie jezyk polski -> i masz informacje o dagpenger po polsku....

Godzinki, to osobny formularz z NAVu, wypelnia to Twoj byly pracodawca
Sluttattest, swiadectwo pracy
Skoro miales czasowe to zatrudnienie to na sluttatest moze byc wystarczajacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Maria Grzedowicz
(Bambina)
Wiking
Sluttatest to takie potwierdzenie od pracodawcy, że pracowałeś na danym stanowisku, ile godzin i kiedy czyli świadectwo pracy, ale uwaga NIE UMOWA O PRACĘ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
A nalicza ci pieniadze od momentu przyznania dagpenger
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
to nie prawda. właśnie że od momentu rejestracji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
karol3 napisał:
to nie prawda. właśnie że od momentu rejestracji

Minus 3 dni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
chyba plus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
karol3 napisał:
chyba plus

mi to wygląda tak:
jesteś zarejestrowany od 20 dni (roboczych) jako bezrobotny, a zapłacone będziesz miał za 17 dni...

więc dla mnie to wychodzi minus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(Misia1989)
Wiking
A wiecie może ile się czeka?? Bo w piątek będzie u mnie równe 4 tygodnie. I nie wiem czy mam się zgłosić do nich w poniedziałek i się zapytać czy czekać jeszcze??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zaloguj sie na swojej stronie NAVu i zobacz, na jakim etapie jest wniosek. Mozesz to zrobic teraz i nie musisz czekac do poniedzialku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok