Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

problem z paczką - Norwegia

Czytali temat:
Jarek B (800 niezalogowanych)
3 Posty
Iwona Niewiadoma
(iwona1307)
Wiking
Czy ktoś z was orientuje się co zrobić kiedy paczka wysłana z polski do norwegii nie przychodzi. wysłanana została z polski ok miesiąć temu, a okolo 3 tygodnie temu przyszło mi pismo z bring z adresem w oslo ,abym podała swój numer personalny i jesli posiadam to jakiś rachunek za rzeczy w paczce. W paczce znajdowało się łózeczko turystyczne dla dziecka, pościel i koc.
Pomózcie...
Nie wiem co mam zrobić...
Od 3 tygodni nie dostałam zadnego innego pisma, ani o cło ani nic. Nie wiem co robić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
iwona1307 napisał:...abym podała swój numer personalny i jesli posiadam to jakiś rachunek za rzeczy w paczce.
W paczce znajdowało się łózeczko turystyczne dla dziecka, pościel i koc.
Pomózcie...
Nie wiem co mam zrobić...
Od 3 tygodni nie dostałam zadnego innego pisma, ani o cło ani nic. Nie wiem co robić...

Jak podasz Im ten numer personalny , to właśnie naliczą tobie nie tyle cło , ile opłatę ew MVA .
Nie zwlekaj , bo mogą naliczyć dodatkową opłatę lub odesłać paczkę do nadawcy za dodatkową opłatą .
---
Też tak miałem , jednak Mnie zawsze w paczce , umieszczają Ksero Rachunku za dany towar a ponadto listem dostaję oryginalną fakturę lub rachunek ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
iwona1307 napisał:
okolo 3 tygodnie temu przyszło mi pismo z bring z adresem w oslo ,abym podała swój numer personalny i jesli posiadam to jakiś rachunek za rzeczy w paczce. W paczce znajdowało się łózeczko turystyczne dla dziecka, pościel i koc.
Pomózcie...
Nie wiem co mam zrobić...
Od 3 tygodni nie dostałam zadnego innego pisma, ani o cło ani nic. Nie wiem co robić...

3 tygodnie temu? To pewnie juz wslali je z powrotem. W liscie powinno pisac jak dlugo trzymaja (mysle, ze nie dluzej niz 2 tygodnie).
Masz numer paczki, wiec mozesz sprawdzic, czy jeszcze jest u celnikow, czy tez wyslali do nadawcy.
Potrzebne celnikom/poczcie dane, mozesz zawsze wyslac przez email.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok