Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
IxBy napisał:
Na wszystko tutaj są przepisy - jak się je zna to trzeba je egzekwować, a nie dać się wyrolować jak tabaka w rogu. Jakie oszustwo pracodawcy jak się ma czarno na białym kontrakt w norweskiej firmie? Trzeba znać norweski, żeby go umieć przeczytać. Wredna osoba w okienku? To chyba Polak pracujący w Norwegii, bo Norwega takiego nie spotkałam. Może są chłodni, wycofani i powściągliwi, ale nie złośliwi dla zabawy. Mój mąż nie miał jednego papierka, pani w okienku podała adres mailowy, żeby dosłał i nie przeszkodziło to w kontynuacji procedury. U lekarza się płaci tzw. wkład własny (symboliczną kwotę), która ma na celu powstrzymanie bezsensownych pielgrzymek do lekarzy jak się nie jest chorym, jak to jest powszechnie przyjęte w Polsce. To nie jest opłata za wizytę ani koszt leczenia. Kto przekroczył określoną kwotę, bo np. często choruje lub przewlekle, nie płaci już tej opłaty.
A poza tym to że ja tak miałam nie oznacza, że każdy tak będzie miał?? Przepisy są jedne, a tutaj nie ma dowolnej interpretacji jak w krajach 3. świata.

na sasiednich forach serwuja taka propagande

norwedzy z usmiechem na ustach potrafia ,,zgubic,, ci dokumety a co za tym idzi i twoje pieniadze zmieniaja wlasciciela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Te IxBy
Ktory proszek tak skutecznie pierze - mozg?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przede wszystkim zaopatrz ją w prezerwatywy, oraz doustne środki antykoncepcyjne
jak nie pracowała w Polszy to i w Norge pracować nie będzie
będą ją brały nudy
a, że tu jest zdecydowana nadwyżka facetów...
no to wiesz co zrobi z nudów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iza Bella
(IxBy)
Wiking
patim napisał:

norwedzy z usmiechem na ustach potrafia ,,zgubic,, ci dokumety a co za tym idzi i twoje pieniadze zmieniaja wlasciciela[/quote]

Te IxBy
Ktory proszek tak skutecznie pierze - mozg?!


Z tego co piszecie, drodzy Koledzy, to wynika, że miałam/mam wyjątkowe szczęście albo wy pecha
IxBy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Bartosz Markowski
(BartekMarkowski)
Wiking
przede wszystkim zaopatrz ją w prezerwatywy, oraz doustne środki antykoncepcyjne
jak nie pracowała w Polszy to i w Norge pracować nie będzie
będą ją brały nudy
a, że tu jest zdecydowana nadwyżka facetów...
no to wiesz co zrobi z nudów...


Komentarz godny rynsztoka. Dzięki za radę, widać, że jesteś bardzo mądry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(ula28)
Wiking
Witam , mam pytanie - jezeli jestem zarejestrowana przez narzezonego tzw samboerskap , czy musze placic za porod ? Ps . prosze o szczere odp dziekuje i pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
BartekMarkowski napisał:
przede wszystkim zaopatrz ją w prezerwatywy, oraz doustne środki antykoncepcyjne
jak nie pracowała w Polszy to i w Norge pracować nie będzie
będą ją brały nudy
a, że tu jest zdecydowana nadwyżka facetów...
no to wiesz co zrobi z nudów...


Komentarz godny rynsztoka. Dzięki za radę, widać, że jesteś bardzo mądry.

nie krzycz hop
jeszcze życie nie przeskoczyłeś
widziałem już kilku, co dużo mądrzej od ciebie na pierwszy rzut oka wyglądali
i ich zawód kiedy żony poszły w pizdu
bo ładne były
nawet nie przeszkadzało że każda z dwójka dzieci
a ona nie były głupie, aby z bubkiem na dorobku życie tracić
kiedy można sobie nad basenem leżeć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok