Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

12 Posty

(Klara36)
Wiking
tak od kwietnia jestem zarejestrowana i co 2 tygodnie się melduje...myslalam,z e sami cos mi zaproponują, ale lipa...wiec sama szukam i tez lipa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
Ja byłam na takich praktykach. Na szczęście nie miałam żadnych problemów z ich uzyskaniem. Trafiłam pewnie na tych bardziej życzliwych. Poszłam do NAV , zapytałam czy mogę a po dwóch tygodniach dostałam odpowiedź pozytywną. Życzę powodzenia i cierpliwości))).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Piotr Wdaka
(nyinorge)
Nowicjusz
Z tego mi wiadomo NAV ukrucil bardzo polityke socjalna a co za tym idzie bardzo ciezko dostac zgode na praktyki. W swietle przepisow kazda praktyka powinna byc platna a obecnie rzad chce ukrucic "zbedne wydatki" na rozwoj obcokrajowcow, ktorzy wczesniej nie pracowali. Najchetniej NAV wyraza zgode na praktyki dla tych ktorzy obecnie korzystaja z Dagpenger etc. Moze od nowego roku sie cos zmieni jak tylko nowa partia polityczna zacznie wdrazac swoj program. Oczywiscie wszystko zalezy od kundebehandlera takze powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Klara36)
Wiking
no mam jasnosc ..dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zupa)
Wiking
Mam pytanie do Was
Wlasnie dostalam zgode na praktyki z nav w przedszkolu. Mam zaczac od poniedzialku. Nigdy wczesniej nie pracowalam w Norwegii. W Nav powiedziano mi ze bede za to dostawac pieniadze ( ile nie powiedzieli ). W zw z tym mam pytanie: czy ja musze sie teraz zglosic do skatt po skattekort? Ne mam nawet konta bankowego, w DNB pytalam ale nie chca mi zalozyc, bo ńie mam kontraktu od pracodawcy i nie mam skatekort.
Prosze o pomoc, moze ktos byl w podobnej sytuacji?
Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
JOANNA JO
(JOANNAJO)
Wiking
a w jakiej komunie jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
300kr dziennie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Napewno duzo ci NAV nie da , nie licz na to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina S.
(pgirl)
Wiking
Powinnaś poszukać praktyk w innym miejscu jeżeli nie znasz norweskiego, Barnehage wymaga norskprøve 3, więc Cię raczej poźniej nie zatrudnią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
elwerina123
(elwerina123)
Wiking
HEJ JA TEZ MAM PYTANKO ODNOŚNIE PRAKTYK, NIE MAM NUMERU PERSONALNEGO ALE ZNALAZLAM PRAKTYKE KTORA JEST PRZE NAV CZY W TAKIEJ SYTUACJI GDY ZGLOSZE SIE DO NAV-U O PODJECIE TEJ PRAKTYKI JEST JAKAS SZANSA ZE JA DOSTANE?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok