Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca na Trucku - Norwegia

Czytali temat:
(917 niezalogowanych)
6 Postów
Paweł Dragan
(pawel005)
Wiking
Witam pracuje ktoś z rodaków w Norwegi na ciężarówce? Jak tak to prosił bym o wskazanie mi kilku porad jak zacząć jeździć na Skandynawi.Posiadam roczne doświadczenie ćwiczyłem Portugalie itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
To sobie jeszcze potrenuj z 2-3 lata i to gdzies gdzie jest śnieg i lód,
naucz języka norweskiego i moze będziesz miec jakies szanse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
osobiscie nie polecam jazdy w Norwegii
po pierwsze jak wyzej, jesien - zima to jazda po lodzie

po drugie zawod ten w Norwegii upadl na leb na szyje, teraz to coraz mniej szanowany zawod jak i w polsce, ze wzgledu na place jak i samych kierowcow,

nazjezdzalo sie obcokrajowcow z jeszcze cieplym prawkiem i dymia na maxa za marne grosze,

strach sie bac, ja osobiscie mijajac ciezarowki na ulicy zachowuje duza ostroznosc bo poznalem wiele historii i wielu kierowcow, ja sam mialem przygode za kolkiem ciezarowki


firmy transportowe szukaja oszczednosci,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
Flink tu się z Tobą nie zgodzę, zależy czy chciałbyś jeździć po skandynawii czy typowo wokół komina, bo różnica jest kolosalna jeśli chodzi o zarobki, co do samego stylu jazdy to fakt jest dużo pseudo kierowców ale zima wykończy tych co sądzą że umieją jeździć, robota ciężka po 10-12 godzin, ruch duży, korki, ludzie pchają się jak cholera nie wspominając o pieszych, angielski musisz znać bardzo dobrze a już w większości firm na początek podstawowy norweski, w kolejce za kierownicą u pracodawców jest z 10 na 1 miejsce, jeśli nadal czujesz że dasz radę to ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Norma 15h dzien pracy
Zarobki (przeliczajac na godz.) smiechu warte,a napewno nizsze niz 'w kolo komina'
Brak nadgodzin
Zero zycia prywatnego
Praca dla rozwodnikow lub bezdomnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
KonkoN napisał:
Flink tu się z Tobą nie zgodzę, zależy czy chciałbyś jeździć po skandynawii czy typowo wokół komina, bo różnica jest kolosalna jeśli chodzi o zarobki, co do samego stylu jazdy to fakt jest dużo pseudo kierowców ale zima wykończy tych co sądzą że umieją jeździć, robota ciężka po 10-12 godzin, ruch duży, korki, ludzie pchają się jak cholera nie wspominając o pieszych, angielski musisz znać bardzo dobrze a już w większości firm na początek podstawowy norweski, w kolejce za kierownicą u pracodawców jest z 10 na 1 miejsce, jeśli nadal czujesz że dasz radę to ...

Ja jezdzilem wokol komina i wlasciwie o tym mowilem i to mialem na mysli , z tego co wiem to jazda w dlugie trasy jest bardziej oplacalna tylko pewnie wiaze sie to ze spaniem w samochodzie na parkingach itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
donwasyl napisał:
Norma 15h dzien pracy
Zarobki (przeliczajac na godz.) smiechu warte,a napewno nizsze niz 'w kolo komina'
Brak nadgodzin
Zero zycia prywatnego
Praca dla rozwodnikow lub bezdomnych



A ty panie donwasyl zajmij sie moze czytaniem tej ksiazki ktorej tytulu nie znasz bo okladka zginela, bo chyba nie znasz tej branzy twoj avatar Cie zdradza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
A co ma do tego avatar?
Poza tym,czy napisalem cos nie zgodnego z prawda.Jesli tak to,w ktorym punkcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Ty sobie wstawiles jakiegos wyjca i niby o czym to swiadczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
donwasyl napisał:
A co ma do tego avatar?
Poza tym,czy napisalem cos nie zgodnego z prawda.Jesli tak to,w ktorym punkcie?


wiesz respect... ale nie wygladasz na kogos kto mial doczynienia z ciezarowkami, i przede wszystkim napisales ze zarobki sa nizsze niz jazda wokol komina a moim zdaniem jest na odwrot......chyba ze sie myle???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok