Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwonienie Lekarskie - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch Ikett Personalpartner malwina80 koszowska (1179 niezalogowanych)
6 Postów
RAFAL BELLGRAU
(rafal30313)
Wiking
Witam mam mały problem ze zwolnieniem lekarskim firma wypłaciła mi pieniądze za 10 dni zwolnienia jednak nie mogę się doczekać pieniędzy z Nav-u i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem proszę o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
rafal30313 napisał:
Witam mam mały problem ze zwolnieniem lekarskim firma wypłaciła mi pieniądze za 10 dni zwolnienia jednak nie mogę się doczekać pieniędzy z Nav-u i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem proszę o pomoc.


napewno nie do ludzi z forum, dzwon do navu...tylko to ci zostaje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
And1981 K
(And1981)
Wiking
Witam.
Ja mam podobny problem,czekam juz 4 miesiace na decyzje z Navu-u i w dalszym ciagu nic nie wiem.Sproboj przez Polish Connection,bo z tego co wiem to sam w okienku nic nie zalatwisz,beda ci tylko oczy mydlic.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
W NAVie mozna wszystko zalatwic, pod warunkiem, ze sie wie, co ma sie zalatwiac i rozmawia sie w jezyku tubylcow (ew. po angielsku), a nie czeka tak, jak to BIZI skwitowal , albo daje sie zbywac, bo sie nie posiada podstawowej wiedzy w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
And1981 napisał:
Witam.
Ja mam podobny problem,czekam juz 4 miesiace na decyzje z Navu-u i w dalszym ciagu nic nie wiem.Sproboj przez Polish Connection,bo z tego co wiem to sam w okienku nic nie zalatwisz,beda ci tylko oczy mydlic.Pozdrawiam



nie wpieprzaj ludzi na mine wysylajac do poliszkonekszjon, zaplaci min 1000 kr a i tak gwarancji sukcesu nie dostanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów

(szamanka)
Początkujący
A jesli mozna wiedziec to za ile dni Nav jest Ci winien kase?powinno to juz byc wyplacone bo maja chyba na to 3 misiace o ile sie nie myle..najprosciej to idz do nich i zapytaj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Nowicjusz
prawdopodobnie firma nie wyslala papierow do navu lub oni cos namieszali, mialem kiedys podobna sytuacje. Sugeruje przejscie sie do nich i zapytac o co chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
rafal30313 napisał:
Witam mam mały problem ze zwolnieniem lekarskim firma wypłaciła mi pieniądze za 10 dni zwolnienia jednak nie mogę się doczekać pieniędzy z Nav-u i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem proszę o pomoc.

Ja jak bylem chory,to dostalem od szefa papiery co musialem podpisac i wyslac do navu kaske mialem odrazu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
RAFAL BELLGRAU
(rafal30313)
Wiking
Dzieki Torsk nie wiedzialem ze firma wysyla papiery do nav-u,bylem w szpitalu i myslalem ze to szpital zglasza do nav-u a te zwolnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Torsk napisał:
prawdopodobnie firma nie wyslala papierow do navu lub oni cos namieszali, mialem kiedys podobna sytuacje. Sugeruje przejscie sie do nich i zapytac o co chodzi

firma nie wysyla zadnych papirow do navu. Zwolnienie wystawiane przez lekarza jest rejestrowane w systemie i nav doskonale wie, ze delikwent jest na zwolnieniu i trzeba mu wyplacic pieniadze. Poza tym dla swietego spokoju chory moze dostarczyc do navu kopie zwolnienia za potwierdzeniem ( xero z pieczatka i data przyjecia ) i czekac, dzwonic, czekac, jezdzic, czekac, wqrwiac sie, czekac, jezdzic, dzwonic...az wyplaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok