Witam mam mały problem ze zwolnieniem lekarskim firma wypłaciła mi pieniądze za 10 dni zwolnienia jednak nie mogę się doczekać pieniędzy z Nav-u i nie bardzo wiem do kogo się zwrócić z tym problemem proszę o pomoc.
12 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
POLSKI POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - EIENDOMSMEGLER Zdecydowałeś/aś się na sprzedaż nieruchomości w Norwegii? Planujesz sprzedaż, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? Może interesuje Cię wartość Twojej nieruchomości lub potrzebujesz e-takst do refinansowania kredytu? Mogę Ci w tym pomóc! Jako megler stawiam na szybką i bezproblemową sprzedaż, dostępność dla klienta oraz osiągnięcie jak ...