Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2725 niezalogowanych)
17 Postów
Adam Szymczyk
(as33v95)
Wiking
AndersB napisał:
[quote]as33v95 napisał:
KonkoN napisał:
niech będzie Twoje na wierzchu poczekasz, trochę kasy wydasz i zaczniesz się zastanawiać czy oby ktoś tu kto pisze nie ma choć troszeczkę racji i zaczniesz się określać i myśleć co ja tak naprawdę potrafię - dodam że dużo firm korzysta z tej samej bazy gdzie składasz CV a to radzę BARDZO ale to BARDZO dobrze przemyśleć co tam o sobie napisać. W Polsce jak umiesz dużo rzeczy to jesteś zajebisty bo na jednym etacie będziesz robił za cztery no ale w Norwegii jest trochę inaczej. Życzę powodzenia w szukaniu pracy gdziekolwiek.


no z tym trzeba sie niestety tez liczyc. watek rozpoczalem w celu zdobycia jakichkolwiek informacji na temat rynku pracy czegos sie dowiedziec a przy okazji moze ze szczesciem znalezc cos. za dobre rady dziekuje, a z buractwa sie smieje dziekuje [pozdrawiam[/quote]

czy ty czytasz co piszesz? interesuje cie rynek pracy ale jaki dział. Im wiecej napisałbyś o sobie tym wieksze szanse miałbyś uzyskać konkretne odpowiedzi ale zachowaj te tajemnice dla siebie i spierdalaj panie przemądrzały bo tu podejrzewam że nawet do łopaty nikt by cie nie chciał
bez jezyka, prawa jazdy, zero umiejętności, kursów itd itp




dzieki za rade panie lopatolog
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adam Szymczyk
(as33v95)
Wiking
gabriel napisał:
as33v95 napisał:Optimus_Anihilacja napisał:...Mowiem...Zreszta i tak jestescie cierpliwi. okreslenie welniany jest wlasciwe. W koncu to "rodak" ...Redukowanie do absurdu.rowniez pozdrawiam
JAKAŚ zaraza panuje w Kraju czy jak ... czy CO...!? .
---

NASTĘPNY BUFON ... ! .
---
Te ... @ as33v95 ...
---
Chciałem ciebie poinformować iż właśnie Odbyłeś Wirtualną Rozmowę Kwalifikacyjną w Sprawie Swojej Pracy W NORGE ...
---
I NIESTETY Dałeś DUPY na całej Lini ... , jak Większość takich mądralińskich aliensów w ostatnim czasie z Rodzinnego Kraju .

---
Widzisz Baranie wełniany ... / dość miłe i kulturalne określenie "debila" /
---
Właśnie ...@ Optimus_Anihilacja ... jest Pracodawcą i ma sporą wiedzę na temat rekrutacji pracowników nie tylko Fizycznych .
---
A ty nie dość , że nie potrafiłeś przekazać co potrafisz , umiesz , oraz jakie posiadasz prawne kwalifikacje zawodowe , to jeszcze na Tym Interview nieświadomie nabijałeś się z potencjalnego Pracodawcy .
Pokazując swój ogólny BRAK SZACUNKU do Innych ... ! .
---
I ty chcesz dostać pracę TU W NORGE ? ,zaczynając Specyficzną ŻEBRANINĘ ... a przy okazji wyśmiewając wszystkich dookoła nie znając Ich stanowisk Zawodowych ...
---
ŚMIECH i Żałość ... !



bardzo trafna uwaga. TYLKO JEST JEDNA ZASADNICZA SPRAWA: NIE POZWOLE SOBIE ZEBY KTOKOLWIEK MI UBLIZAL w mniej lub wiecej kulturalny sposob

bo to jest wlasnie brak okazywania szacunku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
gabriel napisał:
AndersB napisał:napisałby cokolwiek o sobie np. że wie jak wymienic wahacz w golfie ale bufon woli czekać na oferty i wybierze te najlepsze
PAJACU do sześcianu ...!!!
Nie jestem w żaden sposób związany z mechaniką samochodową , poza tym iż nagminnie , używam auta .
---
Z wykształcenia jestem Budowlańcem i nie mam żadnego obowiązku , znać się na wymianie wahacza !
---
Niemniej Sam ...oceniłem problem i poza drobnymi wskazówkami , Osobiście wymieniłem tenże wahacz ! na zwykłym Parkingu bez wymyślnych narzędzi warsztatowych ...
---
TYLKO i wyłącznie przy pomocy ...
- siekiery ciesielskiej .
- młotka ciesielskiego .
- cążków do wiązania zbrojenia .
- rug cugu ...
- brechy ...
- łapki do gwoździ .
Nasadki fi 18 , 17 , 15 , 13 , 12 , 10 .
---
Żal dupę ściska ... czy jak ...? .
to była aluzja skierowana nie do ciebie tym razem ale gratuluje że sie udało ja bym nie wiem czy wymienił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adam Szymczyk
(as33v95)
Wiking
wahacz w golfie prosta sprawa.
a zastanawia mnie panie profesorze mechaniki czy ty w tym samym golfie potrafilbys wymienic olej
a bufon? taki bramkarz reprezentacji wloch zawodnik juventusu turyn

smiesza mnie ludzie tacy jak ty ale do pewnego poziomu nie bede sie znizal bo szkoda mi czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
as33v95 napisał:...bardzo trafna uwaga. TYLKO JEST JEDNA ZASADNICZA SPRAWA: NIE POZWOLE SOBIE ZEBY KTOKOLWIEK MI UBLIZAL w mniej lub wiecej kulturalny sposob
bo to jest wlasnie brak okazywania szacunku

Wiesz ...
Mam wrażenie iż ten temat , jest założony jako podpucha , do jałowego nabijania kliknięć na portalu , by interes podniósł obroty .
---
Lub naprawdę ... jesteś tak tępy iż nie czytałeś wcześniej , zasad rekrutacji w Norge do pracy , nawet tej sezonowej .
---
To nie ty bedziesz stawiał warunki przy podejmowaniu pracy a zawsze pracodawca .
---
I
TO
ON
RZĄDZI ...
tak było , jest i będzie zawsze .
---
Niemniej , cóż Noś dalej swoją dupę wyżej rozumku .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adam Szymczyk
(as33v95)
Wiking
gabriel napisał:
as33v95 napisał:...bardzo trafna uwaga. TYLKO JEST JEDNA ZASADNICZA SPRAWA: NIE POZWOLE SOBIE ZEBY KTOKOLWIEK MI UBLIZAL w mniej lub wiecej kulturalny sposob
bo to jest wlasnie brak okazywania szacunku

Wiesz ...
Mam wrażenie iż ten temat , jest założony jako podpucha , do jałowego nabijania kliknięć na portalu , by interes podniósł obroty .
---
Lub naprawdę ... jesteś tak tępy iż nie czytałeś wcześniej , zasad rekrutacji w Norge do pracy , nawet tej sezonowej .
---
To nie ty bedziesz stawiał warunki przy podejmowaniu pracy a zawsze pracodawca .
---
I
TO
ON
RZĄDZI ...
tak było , jest i będzie zawsze .
---
Niemniej , cóż Noś dalej swoją dupę wyżej rozumku .



O tym nie musisz mi mowic tylko przeraza mnie poziom osob wypowiadajacych sie tutaj. Czlowiek normalnie chce sie czegos dowiedziec zapytac ludzi I z czym sie spotyka? z wszechobecna krytyka I ublizaniem wiec radze sobie na chlodno obejrzec wszystko od poczatku. Tepy nie jestem I nie nosze dupy wyzej rozumu ale irytuja mnie ludzie ktorzy jedynie co maja do powiedzenia to to zeby ublizyc drugiemu .
Nie wiem wielu rzeczy dlatego tu sie zjawilem I probuje sie czegos dowiedziec ale niestety nikt nie potrafi nic sensownego powiedziec. moglbym tak dalej odbijac pileczke ale to nie ma sensu bo jak sam zauwazyles temat bedzie wygladal na podpuche
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
4 strony ci tołkujemy o co chodzi a ty dalej nic? na 1szej stronie miałeś wyjaśnione, sam naubliżałeś tu wiec nie pisz ktoś tobie ubliża. dużo idiotów tu szuka pracy ale wczesniej czy później napiszą w jakim zawodzie mogą pracować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
as33v95 napisał:...Nie wiem wielu rzeczy dlatego tu sie zjawilem I probuje sie czegos dowiedziec ale niestety nikt nie potrafi nic sensownego powiedziec.
Ponieważ ty sam , zadałeś bezsensowne zapytanie nie przedstawiając precyzyjnie , swojego statusu zawodowego .
---
A TU w Norge to Podstawa !!! .
Tu nie ma miejsca na Złote Rączki od wszystkiego i Niczego .
Owszem bywa i tak , że przyjmując się do pracy jako np, cieśla ... pokazujesz później , po okresie próbnym iż w pracy zawodowej , masz też i inne smykałki przydatne w firmie .
Jednak podstawa to Cieśla .
---
Mało tego ...
Wchodząc na Forum Polonii Norweskiej , nazwę tematu napisałeś prostym tępym językiem angielskim .
---
A to oznacza iż nie doceniasz Kraju i Ludzi w Nim przebywających ./ swoista obraza /.
---
A Norgi doceniają fakt iż chcesz władać ich językiem , nawet nieudolnie kalecząc ... .
---
Nam też to się Już udziela , z samej racji pracy w tym środowisku .
Ponieważ z czasem zawsze przejmuje się jakieś miejscowe nawyki , choć nie zawsze pozytywne .
---
Jednymi słowy ...
Jak się sam na Forum zaprezentowałeś ...
Tak i MY potraktowaliśmy ciebie .
---
SZANUJ SIEBIE ... TO I INNI NIE BĘDĄ TOBĄ POMIATAĆ ... !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adam Szymczyk
(as33v95)
Wiking
gabriel napisał:
as33v95 napisał:...Nie wiem wielu rzeczy dlatego tu sie zjawilem I probuje sie czegos dowiedziec ale niestety nikt nie potrafi nic sensownego powiedziec.
Ponieważ ty sam , zadałeś bezsensowne zapytanie nie przedstawiając precyzyjnie , swojego statusu zawodowego .
---
A TU w Norge to Podstawa !!! .
Tu nie ma miejsca na Złote Rączki od wszystkiego i Niczego .
Owszem bywa i tak , że przyjmując się do pracy jako np, cieśla ... pokazujesz później , po okresie próbnym iż w pracy zawodowej , masz też i inne smykałki przydatne w firmie .
Jednak podstawa to Cieśla .
---
Mało tego ...
Wchodząc na Forum Polonii Norweskiej , nazwę tematu napisałeś prostym tępym językiem angielskim .
---
A to oznacza iż nie doceniasz Kraju i Ludzi w Nim przebywających ./ swoista obraza /.
---
A Norgi doceniają fakt iż chcesz władać ich językiem , nawet nieudolnie kalecząc ... .
---
Nam też to się Już udziela , z samej racji pracy w tym środowisku .
Ponieważ z czasem zawsze przejmuje się jakieś miejscowe nawyki , choć nie zawsze pozytywne .
---
Jednymi słowy ...
Jak się sam na Forum zaprezentowałeś ...
Tak i MY potraktowaliśmy ciebie .
---
SZANUJ SIEBIE ... TO I INNI NIE BĘDĄ TOBĄ POMIATAĆ ... !








a co ma szanowanie siebie z tym wspolnego? ty wez popatrz co ty piszesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robin Jurkieiwcz
(Rabinn)
Wiking
Widzę, że niewinny temat: Praca w Norwegii zmienił się w ostrą wymianę słów Ja wychodzę z założenia, że jeśli bardzo czegoś pragniesz jesteś w stanie to osiągnąć! Pozdrawiam,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok